Wyniki matur Technikum nr 1 Kędzierzyn-Koźle
Ocena: 1.63 (114 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.57% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.52% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.52% | 64.28% | 61 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.39% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.17% | 35 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 68.54% | 13 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 92.31% | 68.46% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.24% | 50.05% | 74 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.46% | 74 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.51% | 41.05% | 74 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.77% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
26.57%
Geografia (R)
24.52%
Język angielski (P)
64.28%
Język angielski (R)
55.17%
Język niemiecki (P)
68.54%
Język polski (P)
50.05%
Język polski (R)
23.29%
Matematyka (P)
41.05%
Matematyka (R)
8.77%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 69.7% | 47 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.83% | 68.72% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.61% | 33 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 95.65% | 57.91% | 23 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 75.09% | 23 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 73.14% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.34% | 70 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.86% | 70 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.26% | 52.29% | 70 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.39% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
26.8%
Geografia (R)
28%
Język angielski (P)
69.7%
Język angielski (R)
49.61%
Język niemiecki (P)
57.91%
Język niemiecki (R)
73.14%
Język polski (P)
55.34%
Język polski (R)
36.5%
Matematyka (P)
52.29%
Matematyka (R)
7.39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.7% | 10 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.26% | 23 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 68.07% | 84 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.05% | 66.07% | 84 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.53% | 49 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 81.82% | 54.03% | 33 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 70.33% | 33 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 48.93% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.45% | 50.62% | 117 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.56% | 117 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 22.69% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.78% | 49.07% | 117 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.52% | 25 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 30.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
15.7%
Fizyka (R)
21.2%
Geografia (R)
29.26%
Język angielski (P)
68.07%
Język angielski (R)
50.53%
Język niemiecki (P)
54.03%
Język niemiecki (R)
48.93%
Język polski (P)
50.62%
Język polski (R)
22.69%
Matematyka (P)
49.07%
Matematyka (R)
9.52%
WOS (R)
30.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.14% | 7 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.14% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.82% | 45 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.09% | 75 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92% | 64.15% | 75 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.18% | 44 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 97.14% | 60.63% | 35 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 94.29% | 53.03% | 35 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 60.2% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.36% | 54.23% | 110 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.45% | 110 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.18% | 51.65% | 110 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.38% | 29 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
21.14%
Fizyka (R)
12.14%
Geografia (R)
34.82%
Historia (R)
16%
Język angielski (P)
75.09%
Język angielski (R)
61.18%
Język niemiecki (P)
60.63%
Język niemiecki (R)
60.2%
Język polski (P)
54.23%
Język polski (R)
58%
Matematyka (P)
51.65%
Matematyka (R)
11.38%
WOS (R)
16.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.93% | 15 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 1.5% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.22% | 52 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.22% | 69.22% | 72 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.83% | 36 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 96.43% | 61.57% | 56 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 44.35% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.44% | 51.27% | 128 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.13% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.34% | 50.02% | 128 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.89% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
20.93%
Filozofia (R)
1.5%
Fizyka (R)
24%
Geografia (R)
29.22%
Historia (R)
26%
Język angielski (P)
69.22%
Język angielski (R)
53.83%
Język niemiecki (P)
61.57%
Język niemiecki (R)
44.35%
Język polski (P)
51.27%
Język polski (R)
47.13%
Matematyka (P)
50.02%
Matematyka (R)
7.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.22% | 9 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.44% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.47% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.92% | 70.08% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.89% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 95.74% | 68.68% | 47 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 67% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.52% | 95 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.86% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.42% | 50.64% | 95 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
15.22%
Fizyka (R)
5.44%
Geografia (R)
30.47%
Historia (R)
17%
Język angielski (P)
70.08%
Język angielski (R)
56.89%
Język niemiecki (P)
68.68%
Język niemiecki (R)
67%
Język polski (P)
60.52%
Język polski (R)
39.86%
Matematyka (P)
50.64%
Matematyka (R)
12.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony