Wyniki matur Technikum nr 1 Knurów
Ocena: 1.01 (99 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.65% | 75.36% | 74 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.65% | 73.41% | 74 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.9% | 60 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.19% | 48.2% | 74 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.27% | 74 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.49% | 51.43% | 74 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.29% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
35.22%
Język angielski (P)
75.36%
Język angielski (R)
61.9%
Język polski (P)
48.2%
Matematyka (P)
51.43%
Matematyka (R)
19.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 46.5% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.34% | 81.83% | 53 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.38% | 53 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.04% | 48 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.34% | 60.58% | 53 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.34% | 64.75% | 53 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.68% | 59.51% | 53 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
46.5%
Historia (R)
53%
Język angielski (P)
81.83%
Język angielski (R)
56.04%
Język polski (P)
60.58%
Matematyka (P)
59.51%
Matematyka (R)
17.5%
WOS (R)
27.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.95% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.55% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.13% | 54 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.89% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 79.36% | 55 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.18% | 63.09% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Informatyka (R)
17.5%
Język angielski (P)
83.95%
Język angielski (R)
56.13%
Język polski (P)
65.89%
Matematyka (P)
63.09%
Matematyka (R)
17.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 47.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 85.45% | 88 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.38% | 88 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.62% | 84 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.86% | 62.23% | 88 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.31% | 88 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 65.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 56.84% | 88 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
47.5%
Geografia (R)
53%
Informatyka (R)
55%
Język angielski (P)
85.45%
Język angielski (R)
57.62%
Język polski (P)
62.23%
Język polski (R)
65.75%
Matematyka (P)
56.84%
Matematyka (R)
20.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47.67% | 3 |
| historia muzyki | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.1% | 77.59% | 58 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.39% | 56 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 24% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.61% | 47.61% | 59 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.22% | 57.02% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.47% | 15 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Filozofia (R)
18%
Geografia (R)
47.67%
Historia muzyki (R)
7%
Informatyka (R)
29.5%
Język angielski (P)
77.59%
Język angielski (R)
51.39%
Język niemiecki (P)
24%
Język niemiecki (R)
47%
Język polski (P)
47.61%
Język polski (R)
57.5%
Matematyka (P)
57.02%
Matematyka (R)
15.47%
WOS (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.65% | 80.92% | 74 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.51% | 55 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.3% | 58.51% | 74 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.78% | 56.51% | 74 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.69% | 26 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
22%
Język angielski (P)
80.92%
Język angielski (R)
54.51%
Język polski (P)
58.51%
Matematyka (P)
56.51%
Matematyka (R)
19.69%
WOS (R)
34%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony