Wyniki matur Technikum nr 1 Koluszki
Ocena: 1.98 (63 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.33% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 89.25% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.45% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 54.25% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 83.33% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 40.67% | 12 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
81.33%
Język angielski (R)
66.45%
Język polski (P)
54.25%
Matematyka (P)
40.67%
Matematyka (R)
15.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 63.9% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.3% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 36.7% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 31.2% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
63.9%
Język angielski (R)
54%
Język polski (P)
36.7%
Matematyka (P)
31.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 65.25% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.88% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.8% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 30% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 60% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.55% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.64% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 36.36% | 25.91% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
18%
Język angielski (P)
65.25%
Język angielski (R)
52.8%
Język niemiecki (P)
30%
Język polski (P)
52.55%
Matematyka (P)
25.91%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82.93% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.53% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 47.75% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 47.69% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.5% | 40% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
29.83%
Język angielski (P)
82.93%
Język angielski (R)
64%
Język polski (P)
47.75%
Matematyka (P)
40%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 70.38% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 48.94% | 17 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.94% | 38.41% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
26%
Historia (R)
15%
Język angielski (P)
70.38%
Język angielski (R)
56%
Język polski (P)
48.94%
Język polski (R)
17.5%
Matematyka (P)
38.41%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.35% | 67.06% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 70.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75% | 42.36% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 30.33% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
67.06%
Język angielski (R)
67%
Język niemiecki (P)
70.67%
Język niemiecki (R)
64%
Język polski (P)
42.36%
Matematyka (P)
30.33%
Matematyka (R)
4.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony