Wyniki matur - Technikum nr 1 Końskie
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.82% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.62% | 56.86% | 77 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.65% | 77 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.03% | 35 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.81% | 52.35% | 77 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.7% | 57.69% | 77 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.75% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.23% | 42.88% | 77 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.33% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
27.82%
Język angielski (P)
56.86%
Język angielski (R)
49.03%
Język polski (P)
52.35%
Język polski (R)
23.75%
Matematyka (P)
42.88%
Matematyka (R)
11.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.78% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.3% | 61.55% | 64 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.16% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.84% | 37 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.15% | 44.94% | 66 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.46% | 58.98% | 65 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 47.27% | 66 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.22% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
25.78%
Język angielski (P)
61.55%
Język angielski (R)
40.84%
Język polski (P)
44.94%
Matematyka (P)
47.27%
Matematyka (R)
10.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.32% | 63.68% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.84% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.53% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 46.67% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 66.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.3% | 57.11% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.11% | 37 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.59% | 57.38% | 37 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
20.67%
Geografia (R)
38%
Język angielski (P)
63.68%
Język angielski (R)
41.53%
Język niemiecki (P)
46.67%
Język polski (P)
57.11%
Matematyka (P)
57.38%
Matematyka (R)
11.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.64% | 67.1% | 58 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.21% | 52.47% | 57 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.26% | 31 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 44% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 56.5% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 53.5% | 64 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.43% | 63 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.87% | 49.41% | 64 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.87% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
20%
Geografia (R)
38.22%
Język angielski (P)
67.1%
Język angielski (R)
44.26%
Język niemiecki (P)
44%
Język niemiecki (R)
26%
Język polski (P)
53.5%
Matematyka (P)
49.41%
Matematyka (R)
7.87%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.55% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 66.53% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.04% | 27 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 52.89% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.25% | 49.53% | 58 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.46% | 45.03% | 58 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.83% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
4.4%
Geografia (R)
31.55%
Historia (R)
22%
Język angielski (P)
66.53%
Język angielski (R)
45.04%
Język niemiecki (P)
52.89%
Język niemiecki (R)
32%
Język polski (P)
49.53%
Język polski (R)
26%
Matematyka (P)
45.03%
Matematyka (R)
3.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 11.17% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 56.49% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.8% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 56.25% | 32.25% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.52% | 53.33% | 61 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.85% | 47.98% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.78% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
20%
Fizyka (R)
12.5%
Geografia (R)
11.17%
Historia (R)
28%
Język angielski (P)
56.49%
Język angielski (R)
44.8%
Język niemiecki (P)
32.25%
Język polski (P)
53.33%
Matematyka (P)
47.98%
Matematyka (R)
12.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony