Wyniki matur Technikum nr 1 Krotoszyn
Ocena: 1.84 (111 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 20 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 19.56% | 18 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.31% | 32 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.61% | 63.18% | 80 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.78% | 79 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.16% | 45 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.77% | 63.46% | 82 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.89% | 82 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.9% | 42.2% | 82 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
20%
Chemia (R)
19.56%
Geografia (R)
23.31%
Język angielski (P)
63.18%
Język angielski (R)
57.16%
Język polski (P)
63.46%
Język polski (R)
49.8%
Matematyka (P)
42.2%
Matematyka (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.43% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 15.7% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.63% | 19 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 34.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.16% | 63.24% | 76 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.68% | 76 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.45% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.47% | 79 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.19% | 77 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.1% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.73% | 43.11% | 79 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.29% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
23.43%
Chemia (R)
15.7%
Geografia (R)
26.63%
Historia (R)
34.17%
Język angielski (P)
63.24%
Język angielski (R)
63.45%
Język polski (P)
66.47%
Język polski (R)
35.1%
Matematyka (P)
43.11%
WOS (R)
14.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.53% | 15 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 9 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 8.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.74% | 23 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 51.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.61% | 66.58% | 72 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.53% | 72 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.74% | 31 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85.71% | 43.57% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 67.14% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 40.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.47% | 59.54% | 79 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.53% | 79 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20.33% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.48% | 47.34% | 79 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.37% | 19 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 21.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
22.53%
Chemia (R)
16.67%
Filozofia (R)
8.33%
Fizyka (R)
14%
Geografia (R)
27.74%
Historia (R)
51.5%
Język angielski (P)
66.58%
Język angielski (R)
46.74%
Język niemiecki (P)
43.57%
Język niemiecki (R)
40.67%
Język polski (P)
59.54%
Język polski (R)
20.33%
Matematyka (P)
47.34%
Matematyka (R)
7.37%
WOS (R)
21.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.6% | 10 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.85% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.96% | 74.28% | 50 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.92% | 68.71% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.14% | 28 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 88.89% | 42.67% | 9 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 53.56% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.28% | 65.08% | 59 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.9% | 58 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.48% | 47% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.88% | 25 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
23.6%
Chemia (R)
7.5%
Fizyka (R)
7%
Geografia (R)
39.85%
Język angielski (P)
74.28%
Język angielski (R)
60.14%
Język niemiecki (P)
42.67%
Język polski (P)
65.08%
Język polski (R)
47%
Matematyka (P)
47%
Matematyka (R)
6.88%
WOS (R)
15.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.57% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 14.15% | 13 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.62% | 26 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.36% | 70.98% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.77% | 26 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 70% | 43.4% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.92% | 56.89% | 65 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.92% | 47.97% | 65 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.53% | 15 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
28.57%
Chemia (R)
14.15%
Fizyka (R)
12.33%
Geografia (R)
24.62%
Język angielski (P)
70.98%
Język angielski (R)
48.77%
Język niemiecki (P)
43.4%
Język niemiecki (R)
17%
Język polski (P)
56.89%
Język polski (R)
56%
Matematyka (P)
47.97%
Matematyka (R)
12.53%
WOS (R)
6.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 11.57% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5.57% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.91% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.35% | 63.4% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.27% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 90% | 41% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.34% | 46.04% | 53 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.46% | 41.15% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.56% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
11.57%
Chemia (R)
5.57%
Geografia (R)
25.91%
Język angielski (P)
63.4%
Język angielski (R)
38.27%
Język niemiecki (P)
41%
Język polski (P)
46.04%
Język polski (R)
41.75%
Matematyka (P)
41.15%
Matematyka (R)
9.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony