Wyniki matur - Technikum nr 1 Łaziska Górne
Ocena: 2.39 (21 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 62.11% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.92% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.17% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92% | 43.81% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.42% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52% | 32.3% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
62.11%
Język angielski (R)
45.17%
Język polski (P)
43.81%
Matematyka (P)
32.3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96% | 61.48% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96% | 71.96% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 38.08% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.2% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 46.8% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
17.5%
Język angielski (P)
61.48%
Język angielski (R)
39.5%
Język polski (P)
38.08%
Matematyka (P)
46.8%
Matematyka (R)
7.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.75% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 63.91% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.47% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.69% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 53.44% | 45 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.38% | 45 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.67% | 46.07% | 45 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
18.75%
Historia (R)
15%
Język angielski (P)
63.91%
Język angielski (R)
41.69%
Język polski (P)
53.44%
Matematyka (P)
46.07%
Matematyka (R)
7.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 62.73% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.41% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.5% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 48.95% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.55% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 36.55% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.29% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
17.5%
Historia (R)
12%
Język angielski (P)
62.73%
Język angielski (R)
37.5%
Język polski (P)
48.95%
Język polski (R)
30.75%
Matematyka (P)
36.55%
Matematyka (R)
2.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 3.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.35% | 60.94% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.44% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 61.76% | 34.41% | 34 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 44.12% | 32.41% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.8% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
2%
Filozofia (R)
3.33%
Fizyka (R)
17%
Geografia (R)
20%
Informatyka (R)
8%
Język angielski (P)
60.94%
Język angielski (R)
43.44%
Język polski (P)
34.41%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
32.41%
Matematyka (R)
4.8%
WOS (R)
3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.79% | 60.24% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 38.67% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 45.23% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 38.46% | 29.62% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
18%
Historia (R)
14%
Informatyka (R)
32%
Język angielski (P)
60.24%
Język angielski (R)
59%
Język niemiecki (P)
38.67%
Język niemiecki (R)
16%
Język polski (P)
45.23%
Matematyka (P)
29.62%
Matematyka (R)
28%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony