Wyniki matur - Technikum nr 1 Łowicz
Ocena: 4.12 (31 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 62.94% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.67% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.11% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 61.11% | 36.61% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.56% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 60.67% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
17.33%
Język angielski (P)
62.94%
Język angielski (R)
42.11%
Język polski (P)
36.61%
Matematyka (P)
60.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 67.38% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.86% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.38% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 50.71% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.9% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.24% | 70.95% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
67.38%
Język angielski (R)
51.38%
Język polski (P)
50.71%
Matematyka (P)
70.95%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 67.96% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.61% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76.57% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 42.57% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.87% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 72.7% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
19.33%
Język angielski (P)
67.96%
Język angielski (R)
76.57%
Język polski (P)
42.57%
Matematyka (P)
72.7%
Matematyka (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.32% | 68.13% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.13% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.93% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 55.53% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.94% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.55% | 62.09% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
7.2%
Geografia (R)
26.17%
Język angielski (P)
68.13%
Język angielski (R)
52.93%
Język polski (P)
55.53%
Matematyka (P)
62.09%
Matematyka (R)
25.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 63.05% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85% | 41% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95% | 61.85% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
35%
Język angielski (P)
63.05%
Język angielski (R)
33.2%
Język polski (P)
41%
Matematyka (P)
61.85%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 56.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.63% | 69.81% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.15% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 71.88% | 35.98% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.25% | 56.81% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
21%
Geografia (R)
18.33%
Informatyka (R)
56.67%
Język angielski (P)
69.81%
Język angielski (R)
54.15%
Język polski (P)
35.98%
Matematyka (P)
56.81%
Matematyka (R)
17.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony