Wyniki matur Technikum nr 1 Lubliniec
Ocena: 4.04 (72 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.3% | 10 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.18% | 75.37% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.06% | 80.62% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.5% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.29% | 48.91% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.06% | 67.09% | 35 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.59% | 46.91% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
27.3%
Informatyka (R)
17.43%
Język angielski (P)
75.37%
Język angielski (R)
65.5%
Język polski (P)
48.91%
Matematyka (P)
46.91%
Matematyka (R)
26%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.83% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.5% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.74% | 69.75% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.41% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 72% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 44.41% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.67% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.95% | 47.64% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.14% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
18%
Geografia (R)
18.83%
Informatyka (R)
15.33%
Język angielski (P)
72.5%
Język angielski (R)
45.41%
Język niemiecki (R)
72%
Język polski (P)
44.41%
Język polski (R)
3%
Matematyka (P)
47.64%
Matematyka (R)
7.14%
WOS (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.89% | 9 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.83% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.56% | 71.24% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.56% | 76.61% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.24% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.56% | 60.38% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.38% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.93% | 57.45% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
19%
Geografia (R)
39.89%
Informatyka (R)
5.83%
Język angielski (P)
71.24%
Język angielski (R)
49.24%
Język polski (P)
60.38%
Język polski (R)
18%
Matematyka (P)
57.45%
Matematyka (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 54.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.57% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.5% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.15% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.44% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 52.36% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.33% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.19% | 48.79% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.75% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
54.33%
Informatyka (R)
15.57%
Język angielski (P)
86.5%
Język angielski (R)
62.44%
Język polski (P)
52.36%
Matematyka (P)
48.79%
Matematyka (R)
14.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony