Wyniki matur - Technikum nr 1 Lubsko
Ocena: 1.22 (30 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.14% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.07% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.43% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 78.79% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 64.71% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
81.14%
Język angielski (R)
66%
Język polski (P)
57.43%
Matematyka (P)
64.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 82.36% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.64% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.54% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 47.75% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.75% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.5% | 45.17% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
21.83%
Język angielski (P)
82.36%
Język angielski (R)
81.54%
Język polski (P)
47.75%
Matematyka (P)
45.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.1% | 70.86% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.45% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.56% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 57.2% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.4% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.33% | 62.8% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
70.86%
Język angielski (R)
53.56%
Język polski (P)
57.2%
Matematyka (P)
62.8%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.95% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.68% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.78% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95% | 58.85% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.55% | 20 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 81% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95% | 59.05% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Informatyka (R)
14%
Język angielski (P)
88.95%
Język angielski (R)
65.78%
Język polski (P)
58.85%
Język polski (R)
81%
Matematyka (P)
59.05%
Matematyka (R)
13.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 65.87% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.11% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 38% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 18.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48.5% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 63.72% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Informatyka (R)
24.5%
Język angielski (P)
65.87%
Język angielski (R)
43.11%
Język niemiecki (P)
38%
Język niemiecki (R)
18.67%
Język polski (P)
48.5%
Matematyka (P)
63.72%
Matematyka (R)
27.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.88% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.89% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 50.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 54.62% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.24% | 58.14% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
72.88%
Język angielski (R)
46.89%
Język niemiecki (P)
50.4%
Język polski (P)
54.62%
Matematyka (P)
58.14%
Matematyka (R)
29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony