Wyniki matur - Technikum nr 1 Myślenice
Ocena: 3.26 (34 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.44% | 27 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.54% | 64.07% | 149 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.62% | 71.11% | 149 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.67% | 64 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.71% | 61.38% | 153 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.49% | 152 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.92% | 52.37% | 153 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.39% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
30.44%
Język angielski (P)
64.07%
Język angielski (R)
60.67%
Język polski (P)
61.38%
Język polski (R)
20%
Matematyka (P)
52.37%
Matematyka (R)
7.39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.78% | 61.2% | 148 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.65% | 68.98% | 148 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.37% | 73 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 60% | 31.1% | 10 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 37% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.24% | 50.35% | 158 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.37% | 59.26% | 158 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.15% | 44.53% | 158 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
31%
Język angielski (P)
61.2%
Język angielski (R)
50.37%
Język niemiecki (P)
31.1%
Język polski (P)
50.35%
Język polski (R)
36%
Matematyka (P)
44.53%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.54% | 65 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.08% | 63.41% | 153 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.68% | 63.16% | 152 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.06% | 71 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 90.91% | 47.18% | 11 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 58.18% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 92% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.87% | 54.69% | 163 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.39% | 65.1% | 163 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33.86% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.82% | 56.62% | 163 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.68% | 19 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24.83% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
21.5%
Fizyka (R)
9.5%
Geografia (R)
35.54%
Historia (R)
28.25%
Język angielski (P)
63.41%
Język angielski (R)
42.06%
Język niemiecki (P)
47.18%
Język niemiecki (R)
92%
Język polski (P)
54.69%
Język polski (R)
33.86%
Matematyka (P)
56.62%
Matematyka (R)
7.68%
WOS (R)
24.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.48% | 48 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16.57% | 7 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.93% | 66.2% | 141 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.2% | 60.83% | 140 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.82% | 51 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 64.77% | 13 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 54.31% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 67% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.71% | 64.74% | 155 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.34% | 61.16% | 154 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.4% | 10 |
| język włoski | pisemny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język włoski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.26% | 53.54% | 155 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.08% | 39 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
17%
Chemia (R)
6%
Fizyka (R)
3.33%
Geografia (R)
38.48%
Historia (R)
16.57%
Historia sztuki (R)
8%
Język angielski (P)
66.2%
Język angielski (R)
50.82%
Język niemiecki (P)
64.77%
Język niemiecki (R)
67%
Język polski (P)
64.74%
Język polski (R)
42.4%
Język włoski (P)
100%
Język włoski (R)
80%
Matematyka (P)
53.54%
Matematyka (R)
13.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.52% | 75 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.81% | 64.16% | 153 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.52% | 73 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 73.08% | 41.23% | 26 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 21.25% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.39% | 44.93% | 179 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 60.43% | 7 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 84% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.98% | 49.06% | 179 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.68% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
8%
Geografia (R)
30.52%
Historia (R)
18.8%
Język angielski (P)
64.16%
Język angielski (R)
44.52%
Język niemiecki (P)
41.23%
Język niemiecki (R)
21.25%
Język polski (P)
44.93%
Język polski (R)
60.43%
Język rosyjski (R)
84%
Matematyka (P)
49.06%
Matematyka (R)
11.68%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3.25% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.32% | 71 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 4 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.77% | 62.58% | 173 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.73% | 60 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 96.77% | 48.97% | 31 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 36.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.04% | 57.21% | 203 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 10 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 90% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.8% | 46.37% | 203 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.13% | 46 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
3.25%
Fizyka (R)
6%
Geografia (R)
29.32%
Historia (R)
23.5%
Historia sztuki (R)
13%
Język angielski (P)
62.58%
Język angielski (R)
47.73%
Język niemiecki (P)
48.97%
Język niemiecki (R)
36.67%
Język polski (P)
57.21%
Język polski (R)
37%
Język rosyjski (R)
90%
Matematyka (P)
46.37%
Matematyka (R)
10.13%
WOS (R)
9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony