Wyniki matur - Technikum w ZSP nr 3 Myślibórz
Ocena: 4.06 (42 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 57.89% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.89% | 60.96% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.21% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 51.41% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.07% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40.74% | 31.19% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
57.89%
Język angielski (R)
49.21%
Język polski (P)
51.41%
Matematyka (P)
31.19%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 77.86% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.64% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.58% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 55.57% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 79.71% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 55.57% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
77.86%
Język angielski (R)
61.58%
Język polski (P)
55.57%
Matematyka (P)
55.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 58.53% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 51.5% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 23.44% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 50.59% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.75% | 65.38% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.25% | 40.47% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
20.8%
Geografia (R)
22.5%
Język angielski (P)
58.53%
Język angielski (R)
23.44%
Język polski (P)
50.59%
Matematyka (P)
40.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.67% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 67.83% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 86.96% | 56.91% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.47% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.3% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.91% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 43.48% | 31.43% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
19.67%
Historia (R)
38%
Język angielski (P)
67.83%
Język angielski (R)
49.47%
Język polski (P)
55.3%
Matematyka (P)
31.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88% | 51.41% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.8% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 43.5% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.94% | 38.83% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 30.3% | 25.43% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.29% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
17.43%
Język angielski (P)
51.41%
Język angielski (R)
38.8%
Język niemiecki (P)
43.5%
Język polski (P)
38.83%
Język polski (R)
7.5%
Matematyka (P)
25.43%
Matematyka (R)
1%
WOS (R)
9.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.83% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.86% | 58.17% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.8% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 25% | 26.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.5% | 52.5% | 40 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 38.46% | 31.92% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
19.83%
Informatyka (R)
51%
Język angielski (P)
58.17%
Język angielski (R)
50.8%
Język niemiecki (P)
26.5%
Język polski (P)
52.5%
Język polski (R)
38%
Matematyka (P)
31.92%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony