Wyniki matur Technikum nr 1 Myszków
Ocena: 3.45 (111 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.55% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 74.6% | 52.53% | 64 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.83% | 66.9% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.86% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 46.73% | 64 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.19% | 63 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 2.5% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.56% | 37.44% | 64 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
23.55%
Język angielski (P)
52.53%
Język angielski (R)
53.86%
Język polski (P)
46.73%
Język polski (R)
2.5%
Matematyka (P)
37.44%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.42% | 58.4% | 62 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.16% | 68.84% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.16% | 32 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.32% | 51.45% | 62 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.24% | 62 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 54.84% | 38.32% | 62 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.5% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
25.5%
Chemia (R)
3%
Filozofia (R)
8%
Fizyka (R)
18.5%
Geografia (R)
12.33%
Język angielski (P)
58.4%
Język angielski (R)
46.16%
Język polski (P)
51.45%
Język polski (R)
45.2%
Matematyka (P)
38.32%
Matematyka (R)
2.5%
WOS (R)
27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.65% | 60.17% | 81 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.41% | 82 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36.38% | 47 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.02% | 53.76% | 83 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.78% | 58.51% | 83 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 22.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.54% | 38.81% | 83 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.7% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
20%
Język angielski (P)
60.17%
Język angielski (R)
36.38%
Język polski (P)
53.76%
Język polski (R)
22.25%
Matematyka (P)
38.81%
Matematyka (R)
3.7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.2% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.77% | 53 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.12% | 63.03% | 103 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.04% | 65.1% | 102 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.89% | 47 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 51% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 82% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.23% | 51.71% | 105 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.68% | 104 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 56.31% | 36.86% | 105 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
15.2%
Fizyka (R)
6.25%
Geografia (R)
30.77%
Język angielski (P)
63.03%
Język angielski (R)
46.89%
Język niemiecki (P)
51%
Język polski (P)
51.71%
Język polski (R)
62.5%
Matematyka (P)
36.86%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.33% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.45% | 44 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 73.96% | 51.04% | 96 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 30.82% | 44 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 61.54% | 34% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 17.78% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.16% | 47% | 109 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.17% | 6 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 43.12% | 31.39% | 109 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 15 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
20.33%
Chemia (R)
10%
Fizyka (R)
6.5%
Geografia (R)
23.45%
Język angielski (P)
51.04%
Język angielski (R)
30.82%
Język niemiecki (P)
34%
Język niemiecki (R)
17.78%
Język polski (P)
47%
Język polski (R)
44.17%
Język rosyjski (R)
28%
Matematyka (P)
31.39%
Matematyka (R)
6%
WOS (R)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 68.12% | 44.06% | 69 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 27.22% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 70% | 34.6% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.28% | 42.9% | 79 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 36.71% | 30.66% | 79 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.91% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
3%
Fizyka (R)
6%
Geografia (R)
16%
Język angielski (P)
44.06%
Język angielski (R)
27.22%
Język niemiecki (P)
34.6%
Język niemiecki (R)
12%
Język polski (P)
42.9%
Język polski (R)
23.33%
Matematyka (P)
30.66%
Matematyka (R)
2.91%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony