Wyniki matur Technikum nr 1 Nysa
Ocena: 3.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 75.53% | 53 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.92% | 53 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.97% | 34 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.11% | 57.91% | 54 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 78% | 54 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.23% | 56.7% | 54 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.3% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
21.29%
Język angielski (P)
75.53%
Język angielski (R)
64.97%
Język polski (P)
57.91%
Matematyka (P)
56.7%
Matematyka (R)
17.3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 79.55% | 62 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.65% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.21% | 34 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.55% | 62 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.97% | 62 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.77% | 63.55% | 62 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.22% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
79.55%
Język angielski (R)
68.21%
Język polski (P)
61.55%
Język polski (R)
63.67%
Matematyka (P)
63.55%
Matematyka (R)
16.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.93% | 61 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.05% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.34% | 44 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.9% | 62 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.08% | 62 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.55% | 57.19% | 62 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.16% | 19 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
24.75%
Język angielski (P)
78.93%
Język angielski (R)
56.34%
Język polski (P)
62.9%
Język polski (R)
45.67%
Matematyka (P)
57.19%
Matematyka (R)
7.16%
WOS (R)
19.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.35% | 23 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.72% | 61 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.33% | 71.4% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.11% | 38 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.87% | 63 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.39% | 54.76% | 62 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 80.86% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.55% | 54.4% | 63 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.9% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
7.5%
Geografia (R)
37.35%
Język angielski (P)
78.72%
Język angielski (R)
65.11%
Język polski (P)
66.87%
Język polski (R)
80.86%
Matematyka (P)
54.4%
Matematyka (R)
9.9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.64% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.3% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 70.81% | 69 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.72% | 50 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 38.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.22% | 53.68% | 72 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 47.68% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 18 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
21.64%
Geografia (R)
29.3%
Historia (R)
24.67%
Język angielski (P)
70.81%
Język angielski (R)
46.72%
Język niemiecki (P)
38.67%
Język polski (P)
53.68%
Matematyka (P)
47.68%
Matematyka (R)
19%
WOS (R)
22.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 33.25% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.77% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.51% | 78 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.3% | 46 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.2% | 55.44% | 79 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.22% | 45.08% | 79 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.22% | 18 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
33.25%
Geografia (R)
20.77%
Historia (R)
16%
Język angielski (P)
74.51%
Język angielski (R)
51.3%
Język polski (P)
55.44%
Język polski (R)
21%
Matematyka (P)
45.08%
Matematyka (R)
12.22%
WOS (R)
9.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony