Wyniki matur Technikum nr 1 Oława
Ocena: 1.87 (59 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.92% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.39% | 69.43% | 67 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.97% | 71.11% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.28% | 50 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.71% | 47.59% | 69 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.24% | 68 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24.78% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.82% | 48.61% | 69 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.22% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
30.92%
Geografia (R)
45.4%
Język angielski (P)
69.43%
Język angielski (R)
65.28%
Język polski (P)
47.59%
Język polski (R)
24.78%
Matematyka (P)
48.61%
Matematyka (R)
20.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.25% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.21% | 71.81% | 91 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.51% | 66.93% | 91 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.33% | 58 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.43% | 44.54% | 92 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.91% | 92 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20.54% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.43% | 46.2% | 92 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
19.75%
Geografia (R)
24.25%
Język angielski (P)
71.81%
Język angielski (R)
60.33%
Język polski (P)
44.54%
Język polski (R)
20.54%
Matematyka (P)
46.2%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.46% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.44% | 77.52% | 64 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.88% | 73.83% | 64 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.78% | 41 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.88% | 56.38% | 64 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.84% | 64 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.06% | 51.97% | 64 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.63% | 16 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 39.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
18%
Fizyka (R)
6.75%
Geografia (R)
25.46%
Język angielski (P)
77.52%
Język angielski (R)
66.78%
Język polski (P)
56.38%
Język polski (R)
13.6%
Matematyka (P)
51.97%
Matematyka (R)
5.63%
WOS (R)
39.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.5% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.08% | 79.66% | 53 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.23% | 67.19% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.56% | 36 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 54% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 60% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.09% | 57 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66% | 56 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.46% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 51.14% | 57 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
19%
Geografia (R)
34.5%
Historia (R)
39%
Język angielski (P)
79.66%
Język angielski (R)
66.56%
Język niemiecki (P)
54%
Język polski (P)
58.09%
Język polski (R)
46.46%
Matematyka (P)
51.14%
Matematyka (R)
10.67%
WOS (R)
14.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.44% | 9 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.29% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.61% | 67.79% | 79 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.86% | 57 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.5% | 50.33% | 80 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 50.67% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 50.15% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.97% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
22.44%
Fizyka (R)
10.29%
Geografia (R)
29.67%
Język angielski (P)
67.79%
Język angielski (R)
48.86%
Język polski (P)
50.33%
Język polski (R)
50.67%
Matematyka (P)
50.15%
Matematyka (R)
8.97%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4.43% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.7% | 64.66% | 86 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.94% | 35 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.02% | 46.55% | 86 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.56% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.63% | 38.47% | 86 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
9.33%
Chemia (R)
4.43%
Geografia (R)
25.4%
Język angielski (P)
64.66%
Język angielski (R)
59.94%
Język polski (P)
46.55%
Język polski (R)
38.56%
Matematyka (P)
38.47%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony