Wyniki matur - Technikum nr 1 Oleszyce
Ocena: 1.24 (25 ocen)
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 67% | 4 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.25% | 4 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 90% | 4 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 55.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
35.5%
Język angielski (P)
67%
Język angielski (R)
47.5%
Język polski (P)
63.25%
Język polski (R)
80%
Matematyka (P)
55.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 39.67% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 60% | 6 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.67% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.67% | 6 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 73% | 1 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 84.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 39.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
39.67%
Język angielski (R)
24%
Język polski (P)
51.67%
Język polski (R)
73%
Język rosyjski (R)
84.67%
Matematyka (P)
39.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 24.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 47.88% | 8 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 95% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.5% | 39.75% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
52.75%
Język angielski (R)
24.33%
Język polski (P)
47.88%
Język rosyjski (R)
95%
Matematyka (P)
39.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 53.38% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.18% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 46.53% | 19 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 98.5% | 4 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 85.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.16% | 36.05% | 19 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
26%
Język angielski (P)
53.38%
Język angielski (R)
32.18%
Język polski (P)
46.53%
Język polski (R)
25%
Język rosyjski (P)
98.5%
Język rosyjski (R)
85.5%
Matematyka (P)
36.05%
WOS (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony