Wyniki matur - Technikum nr 1 Ostróda
Ocena: 5.00 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 58.96% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.15% | 68% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.41% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 44.46% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.43% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 40.85% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
13.6%
Geografia (R)
25.75%
Język angielski (P)
58.96%
Język angielski (R)
46.41%
Język polski (P)
44.46%
Matematyka (P)
40.85%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.85% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 62.68% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.67% | 74.37% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.79% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.72% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.74% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.1% | 47.25% | 32 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
31.85%
Język angielski (P)
62.68%
Język angielski (R)
50.79%
Język polski (P)
53.72%
Matematyka (P)
47.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.57% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92% | 67.36% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96% | 69.8% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.56% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92% | 42.44% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.16% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 54.4% | 25 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 48.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
33.57%
Historia (R)
49%
Język angielski (P)
67.36%
Język angielski (R)
41.56%
Język polski (P)
42.44%
Matematyka (P)
54.4%
WOS (R)
48.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.81% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96% | 65.04% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92% | 64.08% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.6% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88% | 54.73% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 39.64% | 25 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 47.56% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
19.83%
Geografia (R)
38.81%
Język angielski (P)
65.04%
Język angielski (R)
49.6%
Język polski (P)
54.73%
Język polski (R)
53%
Matematyka (P)
47.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.1% | 61.5% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33.43% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 46.33% | 34 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 46.13% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Filozofia (R)
22%
Geografia (R)
48.22%
Język angielski (P)
61.5%
Język angielski (R)
33.43%
Język polski (P)
46.33%
Język polski (R)
41.5%
Matematyka (P)
46.13%
Matematyka (R)
3.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 55.68% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.83% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 69.23% | 35.3% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 46.15% | 31.92% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
55.68%
Język angielski (R)
44.83%
Język polski (P)
35.3%
Matematyka (P)
31.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony