Wyniki matur Technikum nr 1 Ostrołęka
Ocena: 1.74 (17 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.82% | 11 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.92% | 25 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.78% | 23 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.4% | 69.14% | 127 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.66% | 125 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.41% | 92 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.8% | 59.06% | 127 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.9% | 126 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.4% | 60.98% | 127 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.09% | 53 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
16.82%
Fizyka (R)
12.92%
Geografia (R)
17.78%
Historia (R)
22.83%
Język angielski (P)
69.14%
Język angielski (R)
54.41%
Język polski (P)
59.06%
Matematyka (P)
60.98%
Matematyka (R)
17.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.75% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 30.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.1% | 63.91% | 103 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 54.91% | 106 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.99% | 67 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.22% | 47.8% | 104 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.44% | 106 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.2% | 50.88% | 105 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.82% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
15%
Geografia (R)
22.75%
Historia (R)
30.2%
Język angielski (P)
63.91%
Język angielski (R)
41.99%
Język polski (P)
47.8%
Matematyka (P)
50.88%
Matematyka (R)
6.82%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.92% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.26% | 31 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.21% | 78.42% | 113 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.16% | 113 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.86% | 81 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.54% | 53.03% | 113 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.41% | 113 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 12.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.54% | 61.93% | 112 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.55% | 40 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
24%
Fizyka (R)
30.92%
Geografia (R)
22.26%
Informatyka (R)
15.5%
Język angielski (P)
78.42%
Język angielski (R)
49.86%
Język polski (P)
53.03%
Język polski (R)
12.75%
Matematyka (P)
61.93%
Matematyka (R)
22.55%
WOS (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.83% | 30 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.45% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 67.94% | 107 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.04% | 105 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.47% | 89 |
| język łaciński | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.43% | 51.08% | 106 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.31% | 105 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.67% | 53.56% | 107 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
15%
Fizyka (R)
8.83%
Geografia (R)
31.45%
Historia (R)
24%
Język angielski (P)
67.94%
Język angielski (R)
42.47%
Język łaciński (R)
18%
Język polski (P)
51.08%
Język polski (R)
40.2%
Matematyka (P)
53.56%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.11% | 44 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.28% | 40 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.49% | 64.28% | 128 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.68% | 69 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 50% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 42.15% | 136 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 4 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.86% | 7 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 92.5% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.41% | 40.94% | 136 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.72% | 50 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
17%
Chemia (R)
7.5%
Fizyka (R)
13.11%
Geografia (R)
25.28%
Historia (R)
20.67%
Informatyka (R)
4%
Język angielski (P)
64.28%
Język angielski (R)
43.68%
Język niemiecki (P)
50%
Język niemiecki (R)
22%
Język polski (P)
42.15%
Język polski (R)
64%
Język rosyjski (P)
78.86%
Język rosyjski (R)
92.5%
Matematyka (P)
40.94%
Matematyka (R)
7.72%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.78% | 23 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.08% | 37 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 11.75% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.3% | 61.02% | 159 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.66% | 58 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 47% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.8% | 46.35% | 164 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 4 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.67% | 3 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 67% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.4% | 52.28% | 164 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.85% | 47 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
25%
Chemia (R)
13%
Fizyka (R)
15.78%
Geografia (R)
20.08%
Historia (R)
11.75%
Informatyka (R)
23.33%
Język angielski (P)
61.02%
Język angielski (R)
43.66%
Język niemiecki (P)
47%
Język polski (P)
46.35%
Język polski (R)
26.5%
Język rosyjski (P)
60.67%
Język rosyjski (R)
67%
Matematyka (P)
52.28%
Matematyka (R)
8.85%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony