Wyniki matur - Technikum nr 1 Piła
Ocena: 3.91 (63 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.95% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 76.15% | 81 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95% | 75.77% | 81 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.73% | 60 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.12% | 52.87% | 82 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.77% | 57.69% | 81 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.42% | 58.63% | 82 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.62% | 53 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
19%
Fizyka (R)
6%
Geografia (R)
38%
Informatyka (R)
36.95%
Język angielski (P)
76.15%
Język angielski (R)
67.73%
Język polski (P)
52.87%
Matematyka (P)
58.63%
Matematyka (R)
19.62%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.14% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.2% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.03% | 82.87% | 101 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.72% | 101 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.95% | 80 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.08% | 51.28% | 101 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.16% | 101 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.17% | 57.11% | 101 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 49 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Chemia (R)
18.5%
Fizyka (R)
22.14%
Geografia (R)
54%
Informatyka (R)
31.2%
Język angielski (P)
82.87%
Język angielski (R)
66.95%
Język polski (P)
51.28%
Matematyka (P)
57.11%
Matematyka (R)
12.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.86% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 40.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 76.63% | 76 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.42% | 73.48% | 76 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.48% | 52 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.11% | 59.51% | 76 |
| język polski | ustny | podstawowy | 86.84% | 39.19% | 76 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.63% | 57.47% | 76 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.88% | 34 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Filozofia (R)
19%
Fizyka (R)
31.33%
Geografia (R)
18.86%
Historia (R)
40.5%
Informatyka (R)
22%
Język angielski (P)
76.63%
Język angielski (R)
64.48%
Język polski (P)
59.51%
Matematyka (P)
57.47%
Matematyka (R)
13.88%
WOS (R)
22.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.92% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.91% | 82.93% | 97 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.94% | 66.66% | 97 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.62% | 74 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 58.67% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 47% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.96% | 61.61% | 100 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.96% | 47.53% | 100 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 66% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.86% | 57.08% | 100 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.71% | 57 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
7.8%
Geografia (R)
39.5%
Informatyka (R)
28.92%
Język angielski (P)
82.93%
Język angielski (R)
67.62%
Język niemiecki (P)
58.67%
Język niemiecki (R)
51%
Język polski (P)
61.61%
Język polski (R)
66%
Matematyka (P)
57.08%
Matematyka (R)
15.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.89% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.39% | 36 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.7% | 78.66% | 134 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.78% | 102 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 51.64% | 135 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.5% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.27% | 52.85% | 134 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.65% | 62 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
22.33%
Fizyka (R)
16.89%
Historia (R)
31.33%
Informatyka (R)
21.39%
Język angielski (P)
78.66%
Język angielski (R)
56.78%
Język polski (P)
51.64%
Język polski (R)
29.5%
Matematyka (P)
52.85%
Matematyka (R)
11.65%
WOS (R)
31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.44% | 27 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.9% | 78.34% | 122 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.85% | 82 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.54% | 54.46% | 122 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.69% | 47.98% | 122 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.24% | 50 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
14.33%
Fizyka (R)
9.4%
Geografia (R)
22.5%
Historia (R)
18%
Informatyka (R)
26.44%
Język angielski (P)
78.34%
Język angielski (R)
54.85%
Język polski (P)
54.46%
Język polski (R)
42.33%
Matematyka (P)
47.98%
Matematyka (R)
9.24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony