Wyniki matur - Technikum nr 1 Prudnik
Ocena: 3.99 (24 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 69.38% | 26 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.15% | 66.81% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.43% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 49.42% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.88% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 41.85% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Informatyka (R)
22%
Język angielski (P)
69.38%
Język angielski (R)
46.43%
Język polski (P)
49.42%
Matematyka (P)
41.85%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 64.21% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.63% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.18% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 50.16% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.68% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.42% | 42.84% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
27%
Język angielski (P)
64.21%
Język angielski (R)
49.18%
Język polski (P)
50.16%
Matematyka (P)
42.84%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15.8% | 10 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 67.79% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.78% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 73.68% | 44.05% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 44.74% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.89% | 36.79% | 19 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
15.8%
Informatyka (R)
2%
Język angielski (P)
67.79%
Język angielski (R)
45.78%
Język polski (P)
44.05%
Matematyka (P)
36.79%
WOS (R)
7.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 70.38% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.12% | 62.53% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.17% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.47% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.79% | 19 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.89% | 42.21% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
70.38%
Język angielski (R)
63.17%
Język polski (P)
61.47%
Język polski (R)
35.25%
Matematyka (P)
42.21%
Matematyka (R)
17.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 68.61% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 43.83% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.5% | 39.04% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
4.25%
Język angielski (P)
68.61%
Język angielski (R)
45%
Język polski (P)
43.83%
Język polski (R)
56%
Matematyka (P)
39.04%
Matematyka (R)
17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.48% | 74% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.88% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.37% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.59% | 48.33% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
74%
Język angielski (R)
57.88%
Język polski (P)
53.37%
Matematyka (P)
48.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony