Wyniki matur Technikum nr 1 Pszczyna
Ocena: 3.11 (56 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 71.84% | 51 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 67.62% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.48% | 42 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 49.06% | 51 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.7% | 50 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88% | 48.24% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.87% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
71.84%
Język angielski (R)
52.48%
Język polski (P)
49.06%
Matematyka (P)
48.24%
Matematyka (R)
5.87%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.6% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.54% | 66.73% | 52 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.23% | 65.87% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.13% | 46 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 50.87% | 52 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.08% | 48.23% | 52 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.77% | 49.92% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.1% | 20 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
23%
Chemia (R)
7%
Filozofia (R)
40%
Fizyka (R)
24%
Geografia (R)
35.6%
Historia (R)
43%
Informatyka (R)
16.67%
Język angielski (P)
66.73%
Język angielski (R)
46.13%
Język polski (P)
50.87%
Język polski (R)
54.8%
Matematyka (P)
49.92%
Matematyka (R)
6.1%
WOS (R)
14.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3.25% | 8 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.73% | 80.18% | 44 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.59% | 44 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.35% | 31 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.18% | 60.55% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.77% | 44 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.36% | 41.41% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Chemia (R)
3.25%
Fizyka (R)
15.4%
Geografia (R)
20%
Informatyka (R)
18%
Język angielski (P)
80.18%
Język angielski (R)
62.35%
Język polski (P)
60.55%
Język polski (R)
31.6%
Matematyka (P)
41.41%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98% | 73.38% | 52 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.92% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.69% | 39 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98% | 69.35% | 52 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.8% | 51 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64% | 38.38% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.14% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Chemia (R)
9.33%
Fizyka (R)
15.33%
Geografia (R)
38.5%
Historia (R)
44%
Informatyka (R)
21.5%
Język angielski (P)
73.38%
Język angielski (R)
43.69%
Język polski (P)
69.35%
Język polski (R)
41.25%
Matematyka (P)
38.38%
Matematyka (R)
11.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4.71% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 68.3% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.14% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 48.47% | 48 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.83% | 43.11% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.43% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
18%
Chemia (R)
4.71%
Geografia (R)
24%
Historia (R)
12%
Język angielski (P)
68.3%
Język angielski (R)
42.14%
Język polski (P)
48.47%
Język polski (R)
25%
Matematyka (P)
43.11%
Matematyka (R)
2.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.18% | 66.71% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 55.63% | 35 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.29% | 41.8% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
66.71%
Język angielski (R)
64%
Język polski (P)
55.63%
Matematyka (P)
41.8%
Matematyka (R)
6.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony