Wyniki matur Technikum nr 1 Sędziszów Małopolski
Ocena: 3.21 (54 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 52.19% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.57% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 50.81% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.38% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.19% | 40.67% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
52.19%
Język angielski (R)
36%
Język polski (P)
50.81%
Matematyka (P)
40.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 50.85% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.59% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.55% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.27% | 48.11% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.14% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 59.09% | 37.7% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
50.85%
Język angielski (R)
34.55%
Język polski (P)
48.11%
Matematyka (P)
37.7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 49.83% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 50.97% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33.13% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 23.33% | 22.61% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 40.5% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.67% | 54.17% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
23%
Geografia (R)
17%
Historia (R)
23.5%
Język angielski (P)
49.83%
Język angielski (R)
33.13%
Język polski (P)
22.61%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
54.17%
Matematyka (R)
19%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 78% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 54.94% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.88% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.25% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 63.71% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.76% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.12% | 65.76% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
33%
Historia (R)
78%
Język angielski (P)
54.94%
Język angielski (R)
32.25%
Język polski (P)
63.71%
Matematyka (P)
65.76%
Matematyka (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 31.58% | 36.74% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 57.89% | 28.47% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 36.84% | 28.05% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
36.74%
Język angielski (R)
20%
Język polski (P)
28.47%
Matematyka (P)
28.05%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 41.86% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 26.2% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 33% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 45.45% | 28.33% | 45 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40.91% | 28.95% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
3%
Język angielski (P)
41.86%
Język angielski (R)
26.2%
Język niemiecki (P)
33%
Język polski (P)
28.33%
Matematyka (P)
28.95%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony