Wyniki matur - Technikum nr 1 Słupca
Ocena: 4.91 (107 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.35% | 54 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.96% | 63.67% | 99 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.98% | 67.4% | 99 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.34% | 32 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.04% | 60.31% | 102 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.02% | 67.48% | 102 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 66.67% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.37% | 45.63% | 102 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
27.35%
Język angielski (P)
63.67%
Język angielski (R)
62.34%
Język polski (P)
60.31%
Język polski (R)
66.67%
Matematyka (P)
45.63%
Matematyka (R)
17.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.23% | 40 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.34% | 62.43% | 83 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.59% | 59.36% | 83 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.94% | 31 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.53% | 86 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.58% | 86 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.71% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.42% | 45.49% | 86 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
21.5%
Geografia (R)
25.23%
Język angielski (P)
62.43%
Język angielski (R)
44.94%
Język polski (P)
66.53%
Język polski (R)
47.71%
Matematyka (P)
45.49%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.14% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.21% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 63.29% | 77 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.33% | 55.24% | 76 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.68% | 28 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 40.67% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 33.33% | 29% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 55.41% | 79 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.44% | 61.33% | 78 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.49% | 45.96% | 79 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
16.14%
Geografia (R)
34.21%
Język angielski (P)
63.29%
Język angielski (R)
53.68%
Język niemiecki (P)
40.67%
Język polski (P)
55.41%
Język polski (R)
55%
Matematyka (P)
45.96%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.57% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.72% | 79 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.31% | 78 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61% | 34 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 64% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 56% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.56% | 61.6% | 83 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.51% | 82 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 76.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.59% | 53.59% | 83 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.89% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
42.57%
Język angielski (P)
71.72%
Język angielski (R)
61%
Język niemiecki (P)
64%
Język niemiecki (R)
26.67%
Język polski (P)
61.6%
Język polski (R)
76.5%
Matematyka (P)
53.59%
Matematyka (R)
15.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.75% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.65% | 66.72% | 64 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.9% | 40 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.31% | 65 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 60.67% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.25% | 45.91% | 65 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
29.75%
Język angielski (P)
66.72%
Język angielski (R)
41.9%
Język polski (P)
56.31%
Język polski (R)
60.67%
Matematyka (P)
45.91%
Matematyka (R)
14.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.48% | 58 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.91% | 67.05% | 97 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.31% | 29 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 42.44% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.06% | 60.69% | 106 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 64.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.13% | 51% | 106 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.56% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
5%
Geografia (R)
29.48%
Język angielski (P)
67.05%
Język angielski (R)
53.31%
Język niemiecki (P)
42.44%
Język polski (P)
60.69%
Język polski (R)
64.6%
Matematyka (P)
51%
Matematyka (R)
15.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony