Wyniki matur Technikum nr 1 Środa Śląska
Ocena: 1.47 (15 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.48% | 25 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 59.34% | 41 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.5% | 74.25% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.2% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.37% | 41 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 43.07% | 41 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 44.54% | 41 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
32.48%
Język angielski (P)
59.34%
Język angielski (R)
55.2%
Język polski (P)
51.37%
Język polski (R)
20.6%
Matematyka (P)
44.54%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.95% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 64.79% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.46% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.67% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 45.83% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 43.88% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 45.83% | 31.67% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
24.95%
Język angielski (P)
64.79%
Język angielski (R)
47.67%
Język polski (P)
45.83%
Matematyka (P)
31.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.04% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.85% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.41% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.94% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 52.19% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 39.63% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 49.11% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
31.04%
Język angielski (P)
76.85%
Język angielski (R)
55.94%
Język polski (P)
52.19%
Matematyka (P)
49.11%
Matematyka (R)
9.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.13% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.8% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95% | 69.3% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.45% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 47% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 66.67% | 39.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 51.65% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.15% | 38.2% | 26 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 71% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.69% | 33.81% | 26 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
28.13%
Język angielski (P)
71.8%
Język angielski (R)
49.45%
Język niemiecki (P)
47%
Język polski (P)
51.65%
Język polski (R)
71%
Matematyka (P)
33.81%
WOS (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 34 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88% | 53.6% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.14% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 92.31% | 53.08% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 25.2% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.11% | 46.61% | 38 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.26% | 36.16% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
26%
Język angielski (P)
53.6%
Język angielski (R)
40.14%
Język niemiecki (P)
53.08%
Język niemiecki (R)
25.2%
Język polski (P)
46.61%
Matematyka (P)
36.16%
Matematyka (R)
8.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.13% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 64.56% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.67% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 53.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.5% | 52.05% | 40 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.5% | 42.33% | 40 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
25.13%
Język angielski (P)
64.56%
Język angielski (R)
57.67%
Język niemiecki (P)
53.33%
Język polski (P)
52.05%
Język polski (R)
42%
Matematyka (P)
42.33%
Matematyka (R)
8.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony