Wyniki matur Technikum nr 1 Szamotuły
Ocena: 1.41 (79 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 59.59% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 82.35% | 62.29% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.91% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.44% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.44% | 56.33% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.22% | 44.11% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
22.8%
Język angielski (P)
59.59%
Język angielski (R)
40.91%
Język polski (P)
66.44%
Matematyka (P)
44.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.15% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 53.57% | 43.25% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 53.57% | 35.14% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.29% | 43.21% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.43% | 47.57% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 33.43% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
14.15%
Geografia (R)
16.5%
Język angielski (P)
43.25%
Język angielski (R)
31.33%
Język polski (P)
43.21%
Matematyka (P)
33.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.71% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 66.2% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 80% | 54.8% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.53% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.53% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.67% | 52.67% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
22.71%
Język angielski (P)
66.2%
Język angielski (R)
59%
Język polski (P)
65.53%
Matematyka (P)
52.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.76% | 34 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.57% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.57% | 58.07% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 77.36% | 42.07% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.2% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.34% | 55.11% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.34% | 47.55% | 53 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.36% | 42.89% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
21.76%
Geografia (R)
35.57%
Historia (R)
26%
Język angielski (P)
58.07%
Język angielski (R)
48.2%
Język polski (P)
55.11%
Matematyka (P)
42.89%
Matematyka (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.53% | 15 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.1% | 51.19% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.63% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 46.97% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.19% | 37.88% | 32 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
14.53%
Geografia (R)
32%
Historia (R)
56%
Język angielski (P)
51.19%
Język angielski (R)
35.63%
Język polski (P)
46.97%
Matematyka (P)
37.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.38% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 49.33% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 30.86% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 44% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.24% | 46.49% | 41 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 51.22% | 33.88% | 41 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
13.38%
Język angielski (P)
49.33%
Język angielski (R)
30.86%
Język niemiecki (P)
44%
Język polski (P)
46.49%
Matematyka (P)
33.88%
WOS (R)
10.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony