Wyniki matur - Technikum nr 1 im. Ignacego Mościckiego Tarnów
Ocena: 3.00 (6 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.71% | 17 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 29.18% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.13% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97% | 77.71% | 100 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99% | 78.18% | 100 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.74% | 62 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.03% | 58.5% | 101 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.23% | 101 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.04% | 65.35% | 101 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.93% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
32.71%
Chemia (R)
29.18%
Geografia (R)
34.13%
Język angielski (P)
77.71%
Język angielski (R)
63.74%
Język polski (P)
58.5%
Matematyka (P)
65.35%
Matematyka (R)
35.93%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 34.92% | 12 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.37% | 103 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.29% | 103 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.8% | 66 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.2% | 54.61% | 103 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.38% | 103 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.23% | 60.74% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.86% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
34.92%
Chemia (R)
39%
Fizyka (R)
14.2%
Geografia (R)
36.2%
Język angielski (P)
80.37%
Język angielski (R)
57.8%
Język polski (P)
54.61%
Język polski (R)
30.2%
Matematyka (P)
60.74%
Matematyka (R)
16.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.93% | 14 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 29.76% | 21 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.45% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.15% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.31% | 81.02% | 146 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.35% | 145 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.96% | 99 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 60% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 57% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.47% | 58.51% | 147 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.16% | 146 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.89% | 67.24% | 147 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.2% | 41 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
32.93%
Chemia (R)
29.76%
Fizyka (R)
35.5%
Geografia (R)
35.45%
Historia (R)
35%
Informatyka (R)
36.15%
Język angielski (P)
81.02%
Język angielski (R)
63.96%
Język niemiecki (P)
60%
Język niemiecki (R)
62%
Język polski (P)
58.51%
Język polski (R)
34.6%
Matematyka (P)
67.24%
Matematyka (R)
22.2%
WOS (R)
37%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 41.04% | 23 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 19.7% | 27 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.9% | 21 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.8% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.08% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84.57% | 154 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.35% | 77.29% | 154 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.95% | 111 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.35% | 60.69% | 155 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.7% | 155 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.1% | 65.2% | 155 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.11% | 71 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
41.04%
Chemia (R)
19.7%
Fizyka (R)
15.9%
Geografia (R)
30.8%
Historia (R)
50%
Informatyka (R)
29.08%
Język angielski (P)
84.57%
Język angielski (R)
64.95%
Język niemiecki (R)
50%
Język polski (P)
60.69%
Język polski (R)
62%
Matematyka (P)
65.2%
Matematyka (R)
20.11%
WOS (R)
32%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 36.06% | 18 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 18.38% | 24 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.88% | 17 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.06% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.71% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.86% | 77.78% | 191 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.69% | 140 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.79% | 53.28% | 192 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.76% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.67% | 56.83% | 192 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 60 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
36.06%
Chemia (R)
18.38%
Fizyka (R)
17.88%
Geografia (R)
30.06%
Historia (R)
21%
Informatyka (R)
27.71%
Język angielski (P)
77.78%
Język angielski (R)
55.69%
Język polski (P)
53.28%
Język polski (R)
59.76%
Matematyka (P)
56.83%
Matematyka (R)
16.33%
WOS (R)
19.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 11.52% | 23 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.86% | 80.43% | 177 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.56% | 114 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 43.33% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.9% | 55.63% | 182 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 58.85% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.05% | 57.56% | 183 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.68% | 91 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
18%
Chemia (R)
11.52%
Fizyka (R)
25.67%
Geografia (R)
26.5%
Historia (R)
42%
Informatyka (R)
33%
Język angielski (P)
80.43%
Język angielski (R)
58.56%
Język niemiecki (P)
43.33%
Język niemiecki (R)
47%
Język polski (P)
55.63%
Język polski (R)
58.85%
Matematyka (P)
57.56%
Matematyka (R)
14.68%
WOS (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony