Wyniki matur - Technikum nr 1 Tarnowskie Góry
Ocena: 1.02 (43 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.29% | 65 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12.46% | 28 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.57% | 66.66% | 83 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.18% | 76.6% | 83 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.02% | 45 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.19% | 55.07% | 86 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.67% | 57.67% | 86 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.63% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.28% | 39.07% | 86 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
27.29%
Chemia (R)
12.46%
Geografia (R)
28.57%
Język angielski (P)
66.66%
Język angielski (R)
58.02%
Język polski (P)
55.07%
Język polski (R)
34.63%
Matematyka (P)
39.07%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.64% | 45 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 20.9% | 21 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.25% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.67% | 75.69% | 75 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.49% | 75 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.03% | 37 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 52.38% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 64.5% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.18% | 53.63% | 83 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.8% | 59.13% | 83 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 89% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.31% | 52.14% | 83 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
32.64%
Chemia (R)
20.9%
Fizyka (R)
32.5%
Geografia (R)
31.25%
Historia (R)
16.33%
Język angielski (P)
75.69%
Język angielski (R)
57.03%
Język francuski (R)
62%
Język niemiecki (P)
52.38%
Język polski (P)
53.63%
Język polski (R)
89%
Matematyka (P)
52.14%
Matematyka (R)
20%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.8% | 40 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 16.92% | 26 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.64% | 61 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.61% | 75.08% | 59 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.22% | 32 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 55.29% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 68.57% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 29.25% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.74% | 68 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.45% | 46.87% | 67 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.42% | 54.04% | 68 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
24.8%
Chemia (R)
16.92%
Geografia (R)
38.25%
Język angielski (P)
73.64%
Język angielski (R)
54.22%
Język niemiecki (P)
55.29%
Język niemiecki (R)
29.25%
Język polski (P)
59.74%
Język polski (R)
42.25%
Matematyka (P)
54.04%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.3% | 27 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 14.5% | 26 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 11.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78% | 51 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.9% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.23% | 44 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 87.5% | 48% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 47.5% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.44% | 59 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.53% | 58 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.07% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.14% | 50.2% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.5% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
33.3%
Chemia (R)
14.5%
Geografia (R)
33.5%
Historia (R)
22%
Historia sztuki (R)
11.5%
Język angielski (P)
78%
Język angielski (R)
52.23%
Język niemiecki (P)
48%
Język polski (P)
68.44%
Język polski (R)
45.07%
Matematyka (P)
50.2%
Matematyka (R)
11.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29.25% | 17 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 24.36% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 79.85% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.5% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85.71% | 62.86% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 37.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.14% | 60.18% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.57% | 62.32% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.86% | 14 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
29.25%
Chemia (R)
24.36%
Geografia (R)
34%
Język angielski (P)
79.85%
Język angielski (R)
58.5%
Język niemiecki (P)
62.86%
Język niemiecki (R)
37.6%
Język polski (P)
60.18%
Język polski (R)
47%
Matematyka (P)
62.32%
Matematyka (R)
16.86%
WOS (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.77% | 13 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 19.08% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 80.06% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.86% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 56% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.5% | 49.77% | 40 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.5% | 60.75% | 40 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.29% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
20.77%
Chemia (R)
19.08%
Język angielski (P)
80.06%
Język angielski (R)
51.86%
Język niemiecki (P)
56%
Język polski (P)
49.77%
Język polski (R)
34.4%
Matematyka (P)
60.75%
Matematyka (R)
10.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony