Wyniki matur - Technikum nr 1 Tomaszów Mazowiecki
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.18% | 11 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.85% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.19% | 57 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.12% | 65.72% | 171 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.63% | 67.65% | 169 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.94% | 120 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.91% | 51.27% | 175 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.53% | 174 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 28.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.17% | 59.15% | 175 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.63% | 51 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
16.18%
Fizyka (R)
14.85%
Geografia (R)
31.19%
Informatyka (R)
24.4%
Język angielski (P)
65.72%
Język angielski (R)
55.94%
Język polski (P)
51.27%
Język polski (R)
28.2%
Matematyka (P)
59.15%
Matematyka (R)
20.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.13% | 31 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.79% | 73.41% | 152 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.34% | 70.58% | 152 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.83% | 115 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.54% | 48.35% | 156 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.61% | 156 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 22.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.85% | 51.92% | 156 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.32% | 47 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
12.5%
Fizyka (R)
20.4%
Geografia (R)
28.13%
Informatyka (R)
20.8%
Język angielski (P)
73.41%
Język angielski (R)
54.83%
Język polski (P)
48.35%
Język polski (R)
22.25%
Matematyka (P)
51.92%
Matematyka (R)
11.32%
WOS (R)
24.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.2% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6.4% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 24 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.72% | 47 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.14% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.8% | 70% | 184 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.19% | 183 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.1% | 126 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 8.25% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.76% | 52.45% | 185 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.36% | 184 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 14.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.67% | 59.88% | 185 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.43% | 63 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.38% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
22.2%
Chemia (R)
6.4%
Fizyka (R)
16%
Geografia (R)
26.72%
Historia (R)
31.14%
Informatyka (R)
4.67%
Język angielski (P)
70%
Język angielski (R)
47.1%
Język hiszpański (R)
8.25%
Język polski (P)
52.45%
Język polski (R)
14.6%
Matematyka (P)
59.88%
Matematyka (R)
15.43%
WOS (R)
12.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.86% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.33% | 36 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 42.8% | 10 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.32% | 73% | 164 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.65% | 163 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.28% | 141 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 41.5% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 64.75% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.21% | 51.99% | 168 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.76% | 167 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.69% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.45% | 50.2% | 168 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.62% | 53 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
11.86%
Geografia (R)
34.33%
Historia (R)
42.8%
Informatyka (R)
21.2%
Język angielski (P)
73%
Język angielski (R)
48.28%
Język niemiecki (P)
41.5%
Język niemiecki (R)
22%
Język polski (P)
51.99%
Język polski (R)
41.69%
Matematyka (P)
50.2%
Matematyka (R)
13.62%
WOS (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.92% | 37 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.19% | 21 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23.25% | 8 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.67% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.31% | 70.34% | 179 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.07% | 143 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 62.5% | 31.25% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 14.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.62% | 50% | 187 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.93% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.26% | 49.71% | 186 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.15% | 75 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
20%
Chemia (R)
6%
Fizyka (R)
14.92%
Geografia (R)
29.19%
Historia (R)
23.25%
Informatyka (R)
36.67%
Język angielski (P)
70.34%
Język angielski (R)
46.07%
Język niemiecki (P)
31.25%
Język niemiecki (R)
14.67%
Język polski (P)
50%
Język polski (R)
29.93%
Matematyka (P)
49.71%
Matematyka (R)
11.15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.87% | 25 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.23% | 16 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18.8% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.99% | 68.64% | 166 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.89% | 132 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 45.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 55.5% | 170 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.89% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.53% | 49.48% | 170 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.99% | 69 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
12.5%
Fizyka (R)
10.87%
Geografia (R)
28.23%
Historia (R)
18.8%
Informatyka (R)
28%
Język angielski (P)
68.64%
Język angielski (R)
41.89%
Język niemiecki (P)
45.5%
Język niemiecki (R)
31%
Język polski (P)
55.5%
Język polski (R)
39.89%
Matematyka (P)
49.48%
Matematyka (R)
12.99%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony