Wyniki matur Technikum nr 1 Tuchola
Ocena: 2.00 (88 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.06% | 72.52% | 63 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.83% | 75.33% | 63 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.75% | 32 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.63% | 52.7% | 64 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.44% | 57.31% | 64 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.13% | 49.44% | 64 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
20.4%
Język angielski (P)
72.52%
Język angielski (R)
62.75%
Język polski (P)
52.7%
Matematyka (P)
49.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 51.67% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 70.51% | 54.21% | 80 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.03% | 56.08% | 78 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.44% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.59% | 45.08% | 80 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.31% | 45.24% | 80 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.62% | 44.68% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Chemia (R)
3%
Geografia (R)
51.67%
Historia (R)
12.5%
Informatyka (R)
32%
Język angielski (P)
54.21%
Język angielski (R)
64.44%
Język polski (P)
45.08%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
44.68%
Matematyka (R)
10%
WOS (R)
19%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.13% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.09% | 62.19% | 57 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.55% | 57.63% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.94% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 17% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 30% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 44.98% | 58 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.21% | 49.95% | 57 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 40.53% | 58 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
16.5%
Geografia (R)
22.13%
Historia (R)
48%
Język angielski (P)
62.19%
Język angielski (R)
50.94%
Język niemiecki (P)
17%
Język polski (P)
44.98%
Matematyka (P)
40.53%
Matematyka (R)
12%
WOS (R)
16.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.4% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.71% | 14 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.19% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.5% | 67.05% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.92% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 26.75% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 80% | 44.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.44% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56% | 46 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 36.38% | 50 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
24.4%
Fizyka (R)
9.33%
Geografia (R)
37.71%
Informatyka (R)
21%
Język angielski (P)
73.19%
Język angielski (R)
64.92%
Język niemiecki (P)
26.75%
Język polski (P)
53.44%
Matematyka (P)
36.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.23% | 13 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.2% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.97% | 30 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.8% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.03% | 65.58% | 67 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.75% | 32 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 23.08% | 25.38% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 45.65% | 80 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 39.74% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
24.23%
Fizyka (R)
6.2%
Geografia (R)
27.97%
Informatyka (R)
31.8%
Język angielski (P)
65.58%
Język angielski (R)
47.75%
Język niemiecki (P)
25.38%
Język polski (P)
45.65%
Matematyka (P)
39.74%
Matematyka (R)
9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.64% | 14 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.31% | 16 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.75% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 60.04% | 91 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.6% | 20 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 76.92% | 34.46% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.86% | 40.57% | 105 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 49.52% | 34.43% | 105 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
13.64%
Fizyka (R)
4.2%
Geografia (R)
21.31%
Informatyka (R)
20.75%
Język angielski (P)
60.04%
Język angielski (R)
62.6%
Język niemiecki (P)
34.46%
Język polski (P)
40.57%
Matematyka (P)
34.43%
WOS (R)
9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony