Wyniki matur Technikum nr 1 Wronki
Ocena: 5.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.13% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 73.89% | 54 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.59% | 68.85% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.67% | 40 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.04% | 50.62% | 54 |
| język polski | ustny | podstawowy | 87.04% | 54.72% | 54 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.44% | 71.43% | 54 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 48.38% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
37.13%
Język angielski (P)
73.89%
Język angielski (R)
64.67%
Język polski (P)
50.62%
Matematyka (P)
71.43%
Matematyka (R)
48.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.74% | 80.82% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.44% | 78.74% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.31% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.44% | 56.74% | 39 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.44% | 60.36% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 80.15% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
21.5%
Fizyka (R)
16.5%
Geografia (R)
24%
Informatyka (R)
16%
Język angielski (P)
80.82%
Język angielski (R)
58.31%
Język polski (P)
56.74%
Matematyka (P)
80.15%
Matematyka (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 54.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 76.95% | 40 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.48% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.44% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.75% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.44% | 61.79% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 77.98% | 40 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
21.2%
Geografia (R)
54.5%
Język angielski (P)
76.95%
Język angielski (R)
61.44%
Język polski (P)
60.75%
Matematyka (P)
77.98%
Matematyka (R)
31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 87.59% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.76% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73.13% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.83% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.03% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 74.24% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.57% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
87.59%
Język angielski (R)
73.13%
Język polski (P)
60.83%
Matematyka (P)
74.24%
Matematyka (R)
14.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.33% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.92% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 48.68% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.37% | 68.61% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.57% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
45.33%
Informatyka (R)
34.4%
Język angielski (P)
82%
Język angielski (R)
58.92%
Język polski (P)
48.68%
Język polski (R)
57.5%
Matematyka (P)
68.61%
Matematyka (R)
23.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 33.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.45% | 11 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.57% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.29% | 34 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 60.71% | 58 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 83.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.1% | 67.07% | 58 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.15% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
33.67%
Geografia (R)
19.45%
Informatyka (R)
40.22%
Język angielski (P)
79.57%
Język angielski (R)
63.29%
Język polski (P)
60.71%
Język polski (R)
83.6%
Matematyka (P)
67.07%
Matematyka (R)
30.15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony