Wyniki matur Technikum nr 1 Zakopane
Ocena: 1.52 (85 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.94% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 65.88% | 56 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.43% | 69.5% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.48% | 31 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.64% | 49.62% | 56 |
| język polski | ustny | podstawowy | 91.07% | 50.5% | 56 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 62.43% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.31% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
17.83%
Geografia (R)
24.94%
Język angielski (P)
65.88%
Język angielski (R)
48.48%
Język polski (P)
49.62%
Matematyka (P)
62.43%
Matematyka (R)
13.31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.89% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.36% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.23% | 62.32% | 47 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.62% | 63.47% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.39% | 31 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 57.25% | 48 |
| język polski | ustny | podstawowy | 89.58% | 50.63% | 48 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 14.71% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.83% | 58.54% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.8% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
18.89%
Geografia (R)
26.36%
Język angielski (P)
62.32%
Język angielski (R)
40.39%
Język polski (P)
57.25%
Język polski (R)
14.71%
Matematyka (P)
58.54%
Matematyka (R)
10.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 8 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.67% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.83% | 70.37% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.83% | 60.87% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.31% | 35 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 42% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 53% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.74% | 47.4% | 47 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.74% | 46.79% | 47 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 6.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 63.81% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.82% | 22 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
23%
Chemia (R)
8%
Fizyka (R)
10%
Geografia (R)
36.67%
Język angielski (P)
70.37%
Język angielski (R)
39.31%
Język niemiecki (P)
42%
Język polski (P)
47.4%
Język polski (R)
6.25%
Matematyka (P)
63.81%
Matematyka (R)
4.82%
WOS (R)
43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.8% | 10 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 52.5% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 47.5% | 4 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.11% | 71.42% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.11% | 63.58% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.41% | 39 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 73% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 80% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 70% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.62% | 64.68% | 47 |
| język polski | ustny | podstawowy | 91.49% | 47.15% | 47 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.36% | 58.53% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.48% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
28.8%
Chemia (R)
5%
Fizyka (R)
14%
Geografia (R)
52.5%
Historia (R)
47.5%
Historia sztuki (R)
20.5%
Język angielski (P)
71.42%
Język angielski (R)
42.41%
Język niemiecki (P)
73%
Język niemiecki (R)
70%
Język polski (P)
64.68%
Język polski (R)
38.2%
Matematyka (P)
58.53%
Matematyka (R)
8.48%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.3% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.92% | 62.63% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.84% | 39 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 59.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 39.88% | 52 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.89% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.46% | 52.79% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.93% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
28.3%
Język angielski (P)
62.63%
Język angielski (R)
35.84%
Język niemiecki (P)
59.5%
Język polski (P)
39.88%
Język polski (R)
43.89%
Matematyka (P)
52.79%
Matematyka (R)
8.93%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 9 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.73% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.12% | 41 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 54% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.36% | 51.52% | 61 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.5% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.72% | 60.48% | 61 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.45% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
20%
Fizyka (R)
3%
Historia sztuki (R)
31.5%
Język angielski (P)
71.73%
Język angielski (R)
45.12%
Język niemiecki (P)
54%
Język polski (P)
51.52%
Język polski (R)
56.5%
Matematyka (P)
60.48%
Matematyka (R)
14.45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony