Wyniki matur Technikum nr 1 Zawiercie
Ocena: 3.69 (72 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.83% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.8% | 68.61% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.71% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.93% | 41 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.8% | 51.67% | 49 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.67% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.88% | 53.22% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
16.83%
Geografia (R)
35%
Język angielski (P)
68.61%
Język angielski (R)
49.93%
Język polski (P)
51.67%
Matematyka (P)
53.22%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.25% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 60.14% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.1% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.69% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.38% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.62% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 62.38% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 11.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
17.25%
Chemia (R)
8%
Fizyka (R)
11%
Geografia (R)
26.5%
Historia (R)
10%
Język angielski (P)
60.14%
Język angielski (R)
42.69%
Język polski (P)
58.38%
Matematyka (P)
62.38%
Matematyka (R)
0%
WOS (R)
11.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.78% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 67.24% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.29% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.11% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.29% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.09% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.18% | 57.5% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.38% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
19%
Fizyka (R)
23%
Geografia (R)
34.78%
Język angielski (P)
67.24%
Język angielski (R)
44.11%
Język polski (P)
66.29%
Matematyka (P)
57.5%
Matematyka (R)
9.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.38% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 66.42% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.71% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.11% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 58.4% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.24% | 25 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68% | 42.21% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
21.8%
Geografia (R)
34.38%
Język angielski (P)
66.42%
Język angielski (R)
48.11%
Język polski (P)
58.4%
Język polski (R)
57.67%
Matematyka (P)
42.21%
Matematyka (R)
8.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.13% | 49.06% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.95% | 19 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 26% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.94% | 49.61% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.64% | 38.24% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
16%
Geografia (R)
20.5%
Historia (R)
18%
Język angielski (P)
49.06%
Język angielski (R)
32.95%
Język niemiecki (P)
26%
Język polski (P)
49.61%
Język polski (R)
43.17%
Matematyka (P)
38.24%
Matematyka (R)
5.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 6 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.27% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 60.13% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.67% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 51.22% | 45 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.78% | 41.24% | 45 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.43% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
12%
Fizyka (R)
6%
Geografia (R)
21.27%
Historia (R)
21.33%
Język angielski (P)
60.13%
Język angielski (R)
38.67%
Język polski (P)
51.22%
Język polski (R)
41.8%
Matematyka (P)
41.24%
Matematyka (R)
13.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony