Wyniki matur - Technikum nr 1 Zielona Góra
Ocena: 4.33 (33 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.57% | 7 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.7% | 23 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.88% | 82 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24.67% | 9 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 40.78% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.37% | 79.74% | 152 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.55% | 152 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.74% | 113 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 72.75% | 12 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 80.83% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.72% | 165 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 86.1% | 165 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 22.57% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.79% | 63.99% | 165 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.4% | 65 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
27.57%
Fizyka (R)
13.7%
Geografia (R)
37.88%
Historia (R)
24.67%
Historia sztuki (R)
40.78%
Język angielski (P)
79.74%
Język angielski (R)
65.74%
Język niemiecki (P)
72.75%
Język polski (P)
65.72%
Język polski (R)
22.57%
Matematyka (P)
63.99%
Matematyka (R)
18.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.71% | 7 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.36% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.7% | 67 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.03% | 127 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.85% | 126 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.65% | 84 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 91.67% | 52.17% | 12 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 63.58% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.28% | 67.62% | 138 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.13% | 138 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.38% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.75% | 62.93% | 138 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.02% | 41 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
24.71%
Fizyka (R)
31.36%
Geografia (R)
32.7%
Historia (R)
31.5%
Informatyka (R)
9%
Język angielski (P)
83.03%
Język angielski (R)
64.65%
Język niemiecki (P)
52.17%
Język polski (P)
67.62%
Język polski (R)
45.38%
Matematyka (P)
62.93%
Matematyka (R)
19.02%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.88% | 8 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.9% | 20 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.38% | 94 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.33% | 82.54% | 149 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.57% | 149 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.22% | 106 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 91.67% | 55.42% | 12 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 74.17% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 33.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.42% | 161 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.34% | 161 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.1% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.76% | 70.57% | 161 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.38% | 74 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
21.88%
Fizyka (R)
23.9%
Geografia (R)
41.38%
Historia (R)
14%
Historia sztuki (R)
36%
Język angielski (P)
82.54%
Język angielski (R)
69.22%
Język niemiecki (P)
55.42%
Język niemiecki (R)
33.5%
Język polski (P)
70.42%
Język polski (R)
36.1%
Matematyka (P)
70.57%
Matematyka (R)
21.38%
WOS (R)
44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.17% | 6 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.1% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47.69% | 86 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 82.64% | 112 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.65% | 112 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.55% | 69 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 59.22% | 18 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 56.06% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 54.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.2% | 130 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.26% | 130 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 73.6% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.69% | 67.05% | 130 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.84% | 50 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 34.76% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
26.17%
Fizyka (R)
6.1%
Geografia (R)
47.69%
Język angielski (P)
82.64%
Język angielski (R)
68.55%
Język niemiecki (P)
59.22%
Język niemiecki (R)
54.67%
Język polski (P)
67.2%
Język polski (R)
73.6%
Matematyka (P)
67.05%
Matematyka (R)
15.84%
WOS (R)
34.76%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.1% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.02% | 95 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.13% | 73.73% | 117 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.17% | 60 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 58.78% | 23 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.83% | 57.51% | 138 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 64.56% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.3% | 62.1% | 138 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.62% | 55 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.2% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
6.1%
Geografia (R)
40.02%
Język angielski (P)
73.73%
Język angielski (R)
61.17%
Język niemiecki (P)
58.78%
Język niemiecki (R)
43%
Język polski (P)
57.51%
Język polski (R)
64.56%
Matematyka (P)
62.1%
Matematyka (R)
14.62%
WOS (R)
22.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.94% | 53 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 42.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.84% | 72.35% | 86 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.49% | 37 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 93.75% | 53.13% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.1% | 52.29% | 102 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48.75% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.43% | 50.02% | 102 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.77% | 31 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18.2% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
6.4%
Geografia (R)
24.94%
Historia sztuki (R)
42.4%
Język angielski (P)
72.35%
Język angielski (R)
58.49%
Język niemiecki (P)
53.13%
Język polski (P)
52.29%
Język polski (R)
48.75%
Matematyka (P)
50.02%
Matematyka (R)
10.77%
WOS (R)
18.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony