Wyniki matur Technikum nr 12 Rzeszów
Ocena: 4.43 (12 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.45% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 65.05% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.49% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.64% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 52.33% | 39 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.69% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.62% | 48.92% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.6% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
19.45%
Język angielski (P)
65.05%
Język angielski (R)
59.64%
Język polski (P)
52.33%
Matematyka (P)
48.92%
Matematyka (R)
4.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.89% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.67% | 57.39% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.67% | 64.31% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 45.06% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.22% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70% | 51.56% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.57% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
31.89%
Język angielski (P)
57.39%
Język angielski (R)
56.67%
Język polski (P)
45.06%
Matematyka (P)
51.56%
Matematyka (R)
11.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.54% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 57.89% | 37 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.22% | 66.39% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.75% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48.41% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.67% | 36 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.67% | 56.65% | 37 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.91% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
34.54%
Historia (R)
17%
Język angielski (P)
57.89%
Język angielski (R)
44.75%
Język polski (P)
48.41%
Język polski (R)
3%
Matematyka (P)
56.65%
Matematyka (R)
6.91%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.83% | 6 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 62.64% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.86% | 59.93% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.8% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.82% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 84.57% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.29% | 53.75% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.4% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
17.67%
Geografia (R)
45.83%
Historia sztuki (R)
30%
Język angielski (P)
62.64%
Język angielski (R)
44.8%
Język polski (P)
58.82%
Język polski (R)
22%
Matematyka (P)
53.75%
Matematyka (R)
14.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 24 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 6.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.19% | 61.02% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.73% | 22 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 50% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.14% | 42.53% | 56 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.36% | 52.02% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
22.5%
Fizyka (R)
19%
Geografia (R)
41.5%
Historia sztuki (R)
6.33%
Język angielski (P)
61.02%
Język angielski (R)
51.73%
Język niemiecki (P)
50%
Język polski (P)
42.53%
Język polski (R)
63.8%
Matematyka (P)
52.02%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.83% | 18 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.18% | 65.14% | 44 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.45% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 48% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.56% | 49.31% | 45 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 28.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 48% | 45 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.56% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
16.5%
Fizyka (R)
11.5%
Geografia (R)
28.83%
Historia sztuki (R)
42%
Język angielski (P)
65.14%
Język angielski (R)
61.45%
Język niemiecki (P)
48%
Język polski (P)
49.31%
Język polski (R)
28.25%
Matematyka (P)
48%
Matematyka (R)
11.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony