Wyniki matur - Technikum nr 12 Tarnowskie Góry
Ocena: 4.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.19% | 64.52% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.19% | 65.93% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.38% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 43.78% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 77.78% | 47.48% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 51.85% | 33.56% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
64.52%
Język angielski (R)
40.38%
Język polski (P)
43.78%
Matematyka (P)
33.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47.67% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 40.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 79.17% | 65.52% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 83.33% | 61.29% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.57% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 59.27% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.83% | 59.68% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 50.85% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
10%
Geografia (R)
47.67%
Historia (R)
40.5%
Język angielski (P)
65.52%
Język angielski (R)
51.57%
Język polski (P)
59.27%
Matematyka (P)
50.85%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.15% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.69% | 13 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.44% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.31% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.92% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.31% | 54.23% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
26.14%
Język angielski (P)
67.15%
Język angielski (R)
45.44%
Język polski (P)
56.31%
Matematyka (P)
54.23%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.71% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.17% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.73% | 30 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 57% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 73% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 38.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.19% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 91.89% | 53.76% | 37 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 65.57% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.27% | 43.97% | 37 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24.9% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
21%
Geografia (R)
51%
Historia (R)
26.67%
Język angielski (P)
73.71%
Język angielski (R)
45.73%
Język niemiecki (P)
57%
Język niemiecki (R)
38.67%
Język polski (P)
65.19%
Język polski (R)
65.57%
Matematyka (P)
43.97%
Matematyka (R)
36%
WOS (R)
24.9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 68% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.19% | 66% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.4% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 76% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 84% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.21% | 46.66% | 29 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.52% | 46.07% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 6.45% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
15%
Geografia (R)
49%
Historia (R)
68%
Język angielski (P)
66%
Język angielski (R)
47.4%
Język niemiecki (P)
76%
Język niemiecki (R)
84%
Język polski (P)
46.66%
Język polski (R)
15%
Matematyka (P)
46.07%
Matematyka (R)
4%
WOS (R)
6.45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.25% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 79.45% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 44.73% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 43.2% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
31.25%
Język angielski (P)
79.45%
Język angielski (R)
56%
Język polski (P)
44.73%
Matematyka (P)
43.2%
Matematyka (R)
9.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony