Wyniki matur Technikum nr 13 Katowice
Ocena: 4.33 (11 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 70.96% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.83% | 65.54% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.67% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 46.04% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.33% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 54.17% | 35.58% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
70.96%
Język angielski (R)
57.67%
Język polski (P)
46.04%
Matematyka (P)
35.58%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 74.44% | 36 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.13% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 55.28% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.31% | 36 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.22% | 44.22% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Filozofia (R)
64%
Język angielski (P)
74.44%
Język angielski (R)
62.13%
Język polski (P)
55.28%
Język polski (R)
46%
Matematyka (P)
44.22%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 69.86% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.95% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.82% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 69.95% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.5% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 63.27% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
69.86%
Język angielski (R)
64.82%
Język polski (P)
69.95%
Język polski (R)
26.67%
Matematyka (P)
63.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.86% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.29% | 65.71% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.4% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.22% | 65.14% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.33% | 36 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 39.94% | 36 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
76.86%
Język angielski (R)
64.4%
Język polski (P)
65.14%
Język polski (R)
36.75%
Matematyka (P)
39.94%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.6% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 65.54% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.18% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 75% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.24% | 55.54% | 41 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.8% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.41% | 40.93% | 41 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
7%
Geografia (R)
18.6%
Język angielski (P)
65.54%
Język angielski (R)
47.18%
Język niemiecki (P)
75%
Język niemiecki (R)
51%
Język polski (P)
55.54%
Język polski (R)
29.8%
Matematyka (P)
40.93%
WOS (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 60.21% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.89% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 50.54% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 39.29% | 32.04% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
19.4%
Język angielski (P)
60.21%
Język angielski (R)
50.89%
Język polski (P)
50.54%
Język polski (R)
46.2%
Matematyka (P)
32.04%
Matematyka (R)
17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony