Wyniki matur Technikum nr 13 Toruń
Ocena: 3.88 (17 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.67% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.7% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67% | 40 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.48% | 52.57% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.41% | 46 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.3% | 53.39% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
18.8%
Geografia (R)
30.5%
Język angielski (P)
80.67%
Język angielski (R)
67%
Język polski (P)
52.57%
Matematyka (P)
53.39%
Matematyka (R)
13.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.14% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 79.87% | 54 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.85% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.95% | 39 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.74% | 47.96% | 54 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.15% | 58.89% | 54 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.15% | 60.63% | 54 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
15%
Geografia (R)
31.14%
Informatyka (R)
56%
Język angielski (P)
79.87%
Język angielski (R)
59.95%
Język polski (P)
47.96%
Język polski (R)
43%
Matematyka (P)
60.63%
Matematyka (R)
11%
WOS (R)
29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 85% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.08% | 76.92% | 51 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.1% | 51 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.46% | 41 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.96% | 51 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.04% | 58.24% | 51 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.2% | 59.24% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
49%
Historia (R)
85%
Język angielski (P)
76.92%
Język angielski (R)
57.46%
Język polski (P)
55.96%
Język polski (R)
33%
Matematyka (P)
59.24%
Matematyka (R)
8.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.08% | 81.08% | 52 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.69% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.89% | 38 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.88% | 52 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.87% | 52 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.54% | 54.17% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.71% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Informatyka (R)
9%
Język angielski (P)
81.08%
Język angielski (R)
62.89%
Język polski (P)
61.88%
Język polski (R)
25.6%
Matematyka (P)
54.17%
Matematyka (R)
11.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.18% | 71.88% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.47% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.03% | 34 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.41% | 47.03% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
71.88%
Język angielski (R)
55.47%
Język polski (P)
63.03%
Język polski (R)
21.2%
Matematyka (P)
47.03%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.35% | 70.65% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.11% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.64% | 44.95% | 44 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.82% | 47.34% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.92% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
70.65%
Język angielski (R)
54.11%
Język polski (P)
44.95%
Język polski (R)
39.2%
Matematyka (P)
47.34%
Matematyka (R)
4.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony