Wyniki matur Technikum nr 14 Katowice
Ocena: 5.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 69.71% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.71% | 52.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 49.14% | 7 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.14% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 48.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
32.5%
Język angielski (P)
69.71%
Język angielski (R)
68%
Język polski (P)
49.14%
Matematyka (P)
48.29%
Matematyka (R)
24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 61.56% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 66.67% | 45.89% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 42.78% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.78% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.56% | 34.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
61.56%
Język angielski (R)
38%
Język polski (P)
42.78%
Matematyka (P)
34.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 66.5% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 87.5% | 36.63% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.78% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 78.44% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.78% | 50.22% | 9 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
51%
Język angielski (P)
66.5%
Język polski (P)
67.78%
Matematyka (P)
50.22%
Matematyka (R)
6.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 41.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 23.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 19.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
41.33%
Język angielski (R)
23%
Język polski (P)
23.33%
Matematyka (P)
19.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 62.5% | 54.75% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 45% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25% | 28% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
54.75%
Język polski (P)
45%
Matematyka (P)
28%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2020
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 50% | 46% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 38% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 45% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2020
Geografia (R)
7%
Język angielski (P)
46%
Język polski (P)
38%
Matematyka (P)
45%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony