Wyniki matur - Technikum nr 17 Łódź
Ocena: 1.95 (167 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.15% | 80.16% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 88.5% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.63% | 40 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.71% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.3% | 50.93% | 55 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.3% | 72.87% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.37% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Informatyka (R)
38.29%
Język angielski (P)
80.16%
Język angielski (R)
66.63%
Język polski (P)
56.71%
Matematyka (P)
72.87%
Matematyka (R)
26.37%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.72% | 84.78% | 79 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.46% | 78 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.69% | 65 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 56.19% | 79 |
| język polski | ustny | podstawowy | 88.46% | 48.8% | 79 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 71.9% | 79 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.61% | 36 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Historia (R)
32.5%
Informatyka (R)
23.5%
Język angielski (P)
84.78%
Język angielski (R)
65.69%
Język polski (P)
56.19%
Język polski (R)
32.6%
Matematyka (P)
71.9%
Matematyka (R)
24.61%
WOS (R)
11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 37.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.58% | 69 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.77% | 69 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.9% | 62 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.61% | 70 |
| język polski | ustny | podstawowy | 88.57% | 47.29% | 70 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 76.89% | 70 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.41% | 58 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
37.33%
Informatyka (R)
17.33%
Język angielski (P)
89.58%
Język angielski (R)
68.9%
Język polski (P)
61.61%
Matematyka (P)
76.89%
Matematyka (R)
23.41%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.58% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 91.21% | 71 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.52% | 71 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71.17% | 70 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.87% | 71 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.99% | 71 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.59% | 70.82% | 71 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.15% | 41 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
30.58%
Geografia (R)
47.5%
Język angielski (P)
91.21%
Język angielski (R)
71.17%
Język polski (P)
62.87%
Matematyka (P)
70.82%
Matematyka (R)
28.15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 32.88% | 25 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 54.67% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 81.14% | 88 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.09% | 81 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 57.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.41% | 51.12% | 91 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.51% | 66.88% | 91 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.3% | 69 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
32.88%
Geografia (R)
36.33%
Informatyka (R)
54.67%
Język angielski (P)
81.14%
Język angielski (R)
61.09%
Język niemiecki (P)
57.33%
Język niemiecki (R)
18%
Język polski (P)
51.12%
Język polski (R)
49%
Matematyka (P)
66.88%
Matematyka (R)
21.3%
WOS (R)
25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.76% | 22 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.6% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 84.5% | 92 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 80 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.57% | 48.49% | 92 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.45% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.57% | 66.14% | 92 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.1% | 63 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
15.76%
Geografia (R)
45%
Informatyka (R)
18.6%
Język angielski (P)
84.5%
Język angielski (R)
64%
Język polski (P)
48.49%
Język polski (R)
25.45%
Matematyka (P)
66.14%
Matematyka (R)
20.1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony