Wyniki matur Technikum nr 18 Wrocław
Ocena: 3.40 (5 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.85% | 55 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 15.16% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 71.9% | 71 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.29% | 67.96% | 71 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.69% | 32 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.81% | 72 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.77% | 54.08% | 72 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.87% | 48.81% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
33.85%
Chemia (R)
15.16%
Język angielski (P)
71.9%
Język angielski (R)
61.69%
Język polski (P)
56.81%
Matematyka (P)
48.81%
Matematyka (R)
8.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 35.37% | 38 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 14.44% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 65.71% | 48 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.67% | 63.17% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.52% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.94% | 52 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.08% | 56.94% | 52 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.31% | 63.62% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
35.37%
Chemia (R)
14.44%
Geografia (R)
23%
Język angielski (P)
65.71%
Język angielski (R)
58.52%
Język polski (P)
65.94%
Język polski (R)
15%
Matematyka (P)
63.62%
Matematyka (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.35% | 26 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 11.09% | 11 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 74.18% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.37% | 65.95% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.21% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.26% | 38 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.37% | 55.82% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.74% | 71.39% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
32.35%
Chemia (R)
11.09%
Fizyka (R)
13.67%
Geografia (R)
22.33%
Język angielski (P)
74.18%
Język angielski (R)
55.21%
Język polski (P)
63.26%
Język polski (R)
32.83%
Matematyka (P)
71.39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.74% | 27 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 11.38% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.31% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.75% | 62.81% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.48% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.97% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.88% | 46.81% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 43.81% | 32 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
32.74%
Chemia (R)
11.38%
Język angielski (P)
75.31%
Język angielski (R)
58.48%
Język polski (P)
60.97%
Matematyka (P)
43.81%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony