Wyniki matur - Technikum nr 19 Wrocław
Ocena: 3.00 (4 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.54% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.5% | 85.78% | 41 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.46% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.84% | 38 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 42.55% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.24% | 53.23% | 44 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.62% | 63.59% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 32.71% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
19.8%
Geografia (R)
33.54%
Język angielski (P)
85.78%
Język angielski (R)
74.84%
Język polski (P)
42.55%
Matematyka (P)
63.59%
Matematyka (R)
32.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.8% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.33% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 86.02% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.23% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.62% | 35 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.62% | 66.17% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.62% | 59.02% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.62% | 70.14% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 32.27% | 15 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 51.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
34.8%
Informatyka (R)
35.33%
Język angielski (P)
86.02%
Język angielski (R)
72.62%
Język polski (P)
66.17%
Język polski (R)
33.33%
Matematyka (P)
70.14%
Matematyka (R)
32.27%
WOS (R)
51.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.95% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 88.42% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.38% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.75% | 40 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.62% | 45 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.96% | 45 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.56% | 82.09% | 45 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.82% | 33 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Informatyka (R)
18.95%
Język angielski (P)
88.42%
Język angielski (R)
68.75%
Język polski (P)
64.62%
Matematyka (P)
82.09%
Matematyka (R)
27.82%
WOS (R)
20%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 85.91% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.59% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.56% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.41% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.23% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 67% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 40.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Informatyka (R)
17.5%
Język angielski (P)
85.91%
Język angielski (R)
66.56%
Język polski (P)
60.41%
Matematyka (P)
67%
Matematyka (R)
40.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony