Wyniki matur Technikum nr 2 Działdowo
Ocena: 1.32 (86 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.44% | 73.41% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.44% | 76.03% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.48% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 79.49% | 37.85% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.58% | 40 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 62.25% | 40 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
73.41%
Język angielski (R)
58.48%
Język polski (P)
37.85%
Matematyka (P)
62.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.02% | 66.47% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.47% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.95% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.02% | 45.3% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.19% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.7% | 59.35% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
23.75%
Język angielski (P)
66.47%
Język angielski (R)
50.95%
Język polski (P)
45.3%
Matematyka (P)
59.35%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.89% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 62.2% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.18% | 64.13% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.31% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.73% | 52.31% | 55 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.55% | 55 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 66.73% | 55 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 43.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
23.89%
Język angielski (P)
62.2%
Język angielski (R)
41.31%
Język polski (P)
52.31%
Matematyka (P)
66.73%
Matematyka (R)
43.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 68.25% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.67% | 55.33% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.33% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 51.71% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 75.29% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 57.75% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
40.83%
Język angielski (P)
68.25%
Język angielski (R)
53.33%
Język polski (P)
51.71%
Język polski (R)
45%
Matematyka (P)
57.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.02% | 61.77% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 36% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.78% | 43.96% | 46 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.13% | 50.61% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.5% | 24 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 5.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
24.67%
Język angielski (P)
61.77%
Język angielski (R)
47%
Język niemiecki (P)
36%
Język polski (P)
43.96%
Matematyka (P)
50.61%
Matematyka (R)
2.5%
WOS (R)
5.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.93% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.11% | 59.02% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36.59% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 36% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.16% | 44.41% | 51 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.75% | 38.86% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.83% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
21.93%
Język angielski (P)
59.02%
Język angielski (R)
36.59%
Język niemiecki (P)
36%
Język polski (P)
44.41%
Matematyka (P)
38.86%
Matematyka (R)
3.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony