Wyniki matur Technikum nr 2 Gliwice
Ocena: 2.33 (11 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.85% | 13 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 40.11% | 9 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 6 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 4.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.22% | 68.41% | 90 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 86.67% | 57.98% | 90 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 35 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 76% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 78.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.79% | 61.45% | 95 |
| język polski | ustny | podstawowy | 91.58% | 58.45% | 95 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.53% | 48.93% | 95 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.82% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
27.85%
Chemia (R)
40.11%
Fizyka (R)
8.4%
Geografia (R)
19.33%
Historia sztuki (R)
4.4%
Język angielski (P)
68.41%
Język angielski (R)
64%
Język niemiecki (P)
76%
Język polski (P)
61.45%
Matematyka (P)
48.93%
Matematyka (R)
29.82%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.29% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 36.82% | 11 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 73% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.33% | 3 |
| historia muzyki | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.01% | 75.07% | 67 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.07% | 54.13% | 67 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.59% | 29 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 78% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.59% | 57.28% | 71 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.14% | 57.82% | 71 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.37% | 62.93% | 71 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.31% | 13 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
33.29%
Chemia (R)
36.82%
Fizyka (R)
73%
Geografia (R)
48.33%
Historia muzyki (R)
3%
Język angielski (P)
75.07%
Język angielski (R)
61.59%
Język niemiecki (R)
78%
Język polski (P)
57.28%
Język polski (R)
40%
Matematyka (P)
62.93%
Matematyka (R)
20.31%
WOS (R)
13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.18% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 18.36% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.77% | 75.94% | 81 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.89% | 60.79% | 81 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.63% | 32 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 30.33% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 36.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.01% | 85 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.47% | 70.13% | 85 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.94% | 58.35% | 85 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
33.18%
Chemia (R)
18.36%
Geografia (R)
35.33%
Język angielski (P)
75.94%
Język angielski (R)
56.63%
Język niemiecki (P)
30.33%
Język polski (P)
71.01%
Matematyka (P)
58.35%
Matematyka (R)
31.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 18.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.1% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.23% | 62 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.32% | 60.58% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.72% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.83% | 67.84% | 63 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.41% | 57.4% | 63 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 77% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.06% | 62.37% | 63 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.31% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
44%
Chemia (R)
18.75%
Geografia (R)
28.1%
Historia (R)
38%
Język angielski (P)
80.23%
Język angielski (R)
66.72%
Język polski (P)
67.84%
Język polski (R)
77%
Matematyka (P)
62.37%
Matematyka (R)
30.31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.57% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 16.38% | 13 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.17% | 6 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 2.43% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.85% | 71.61% | 67 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.19% | 32 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 50.44% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.67% | 48.57% | 76 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 52.43% | 76 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.96% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
30.57%
Chemia (R)
16.38%
Fizyka (R)
20.17%
Historia sztuki (R)
2.43%
Informatyka (R)
24%
Język angielski (P)
71.61%
Język angielski (R)
60.19%
Język niemiecki (P)
50.44%
Język niemiecki (R)
37%
Język polski (P)
48.57%
Matematyka (P)
52.43%
Matematyka (R)
20.96%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.75% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 38.77% | 13 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 1% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15.5% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.83% | 73.11% | 81 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.5% | 28 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 88.89% | 61.11% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.56% | 51.84% | 90 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 82.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.22% | 50.87% | 90 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.87% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
20.75%
Chemia (R)
38.77%
Filozofia (R)
1%
Fizyka (R)
24.33%
Geografia (R)
15.5%
Historia (R)
24%
Język angielski (P)
73.11%
Język angielski (R)
65.5%
Język niemiecki (P)
61.11%
Język niemiecki (R)
58%
Język polski (P)
51.84%
Język polski (R)
82.29%
Matematyka (P)
50.87%
Matematyka (R)
18.87%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony