Wyniki matur - Technikum nr 2 Głogów
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.4% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.78% | 68.3% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.56% | 66.51% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.31% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 37.18% | 45 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.71% | 45 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 14.67% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.56% | 35.6% | 45 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
25.4%
Język angielski (P)
68.3%
Język angielski (R)
63.31%
Język polski (P)
37.18%
Język polski (R)
14.67%
Matematyka (P)
35.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 70.88% | 33 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 86.06% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.63% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.94% | 52% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.59% | 34 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.76% | 38.82% | 34 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Filozofia (R)
19.33%
Geografia (R)
29%
Język angielski (P)
70.88%
Język angielski (R)
53.63%
Język polski (P)
52%
Język polski (R)
35%
Matematyka (P)
38.82%
WOS (R)
7.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.5% | 66.93% | 40 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.5% | 72.5% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.58% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.62% | 59.45% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.48% | 54.24% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 37.67% | 42 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
66.93%
Język angielski (R)
69.58%
Język polski (P)
59.45%
Język polski (R)
21.2%
Matematyka (P)
37.67%
WOS (R)
24.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.35% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.47% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.67% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 52.26% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 84.21% | 48.94% | 19 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.42% | 38.95% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
76.35%
Język angielski (R)
58.67%
Język polski (P)
52.26%
Język polski (R)
42%
Matematyka (P)
38.95%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 66.14% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 32% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 56.68% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.46% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.52% | 37.97% | 31 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
66.14%
Język angielski (R)
60%
Język niemiecki (P)
32%
Język polski (P)
56.68%
Język polski (R)
26.46%
Matematyka (P)
37.97%
WOS (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.4% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 66.81% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.93% | 29 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 30% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.09% | 50.11% | 55 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.73% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 56.36% | 32.67% | 55 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 21.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
20%
Historia (R)
12.4%
Język angielski (P)
66.81%
Język angielski (R)
53.93%
Język niemiecki (P)
30%
Język polski (P)
50.11%
Język polski (R)
42.73%
Matematyka (P)
32.67%
WOS (R)
21.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony