Wyniki matur Technikum nr 2 Góra Kalwaria
Ocena: 1.20 (9 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.25% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.57% | 58.67% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 71.43% | 53.21% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.13% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.27% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 42.67% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 44.67% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
32.25%
Język angielski (P)
58.67%
Język angielski (R)
70.13%
Język polski (P)
62.27%
Matematyka (P)
44.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.71% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85% | 57.3% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85% | 55.85% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.81% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 45.24% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 85.71% | 49.29% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.48% | 48.19% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
22.71%
Język angielski (P)
57.3%
Język angielski (R)
32.81%
Język polski (P)
45.24%
Matematyka (P)
48.19%
Matematyka (R)
3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 73.57% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.65% | 67.22% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.29% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.78% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 47.91% | 23 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.65% | 64.91% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.78% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
23.33%
Historia (R)
32.33%
Język angielski (P)
73.57%
Język angielski (R)
47.29%
Język polski (P)
61.78%
Język polski (R)
15.75%
Matematyka (P)
64.91%
Matematyka (R)
11.78%
WOS (R)
13.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.47% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.16% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.71% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 59.05% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.74% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 67.58% | 19 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.89% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
3%
Geografia (R)
39.4%
Język angielski (P)
79.47%
Język angielski (R)
65.71%
Język polski (P)
59.05%
Matematyka (P)
67.58%
Matematyka (R)
18.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 65.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 45% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 72% | 8 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.5% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
34.33%
Język angielski (P)
65.75%
Język angielski (R)
48.67%
Język polski (P)
45%
Matematyka (P)
72%
Matematyka (R)
3.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.5% | 68.95% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.83% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.5% | 48.24% | 21 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.7% | 48.67% | 21 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.25% | 16 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
13%
Fizyka (R)
7%
Geografia (R)
29.2%
Język angielski (P)
68.95%
Język angielski (R)
44.83%
Język polski (P)
48.24%
Język polski (R)
52%
Matematyka (P)
48.67%
Matematyka (R)
9.25%
WOS (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony