Wyniki matur Technikum nr 2 Gorlice
Ocena: 2.92 (109 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 58.16% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.75% | 56.06% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.89% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.88% | 58% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 87.5% | 53.09% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.13% | 47.38% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.56% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
58.16%
Język angielski (R)
51.89%
Język polski (P)
58%
Matematyka (P)
47.38%
Matematyka (R)
15.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 64.53% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 56.97% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.89% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 52.34% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 80% | 40.8% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 34.53% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
64.53%
Język angielski (R)
42.89%
Język polski (P)
52.34%
Matematyka (P)
34.53%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 67% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.1% | 54.21% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.55% | 54.03% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33.26% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 55% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.07% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.55% | 58.1% | 29 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
27%
Geografia (R)
80%
Historia (R)
67%
Język angielski (P)
54.21%
Język angielski (R)
33.26%
Język polski (P)
55%
Matematyka (P)
58.1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 46.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 65.1% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.62% | 59.5% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.86% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 53.02% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.62% | 43.21% | 42 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.19% | 42.88% | 42 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
46.67%
Język angielski (P)
65.1%
Język angielski (R)
49.86%
Język polski (P)
53.02%
Matematyka (P)
42.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.49% | 53.22% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.29% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.05% | 43.4% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.42% | 42.6% | 43 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
27%
Język angielski (P)
53.22%
Język angielski (R)
44.29%
Język polski (P)
43.4%
Matematyka (P)
42.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15.5% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.08% | 54.24% | 51 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.89% | 19 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 38% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.57% | 46.62% | 53 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.7% | 39.87% | 53 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
14%
Geografia (R)
15.5%
Historia (R)
28%
Język angielski (P)
54.24%
Język angielski (R)
31.89%
Język niemiecki (P)
38%
Język polski (P)
46.62%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
39.87%
Matematyka (R)
14%
WOS (R)
3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony