Wyniki matur - Technikum nr 2 Gorzów Wielkopolski
Ocena: 2.87 (15 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.44% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.27% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.13% | 73.38% | 89 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.42% | 89 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.46% | 68 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 51.86% | 7 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 64% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.92% | 57.31% | 96 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.71% | 96 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.04% | 47.38% | 96 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
15.44%
Geografia (R)
21.27%
Język angielski (P)
73.38%
Język angielski (R)
57.46%
Język niemiecki (P)
51.86%
Język polski (P)
57.31%
Matematyka (P)
47.38%
Matematyka (R)
7.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.63% | 19 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 32.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 67.44% | 84 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.81% | 72.64% | 84 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.21% | 53 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.73% | 54.61% | 88 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.02% | 88 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 35.18% | 88 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
12%
Chemia (R)
3%
Geografia (R)
25.63%
Historia (R)
32.8%
Język angielski (P)
67.44%
Język angielski (R)
52.21%
Język polski (P)
54.61%
Matematyka (P)
35.18%
WOS (R)
12.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.96% | 23 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.68% | 74.72% | 76 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.47% | 76 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.23% | 61 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 58.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 52% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.73% | 62.57% | 79 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 67.46% | 79 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.41% | 62.19% | 79 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.71% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 38.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17%
Geografia (R)
21.96%
Historia (R)
7%
Język angielski (P)
74.72%
Język angielski (R)
48.23%
Język niemiecki (P)
58.5%
Język polski (P)
62.57%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
62.19%
Matematyka (R)
9.71%
WOS (R)
38.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.16% | 58 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.37% | 77.97% | 76 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.05% | 70.93% | 76 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.88% | 48 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 57.86% | 14 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 67.93% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.89% | 61.91% | 90 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.89% | 61.02% | 90 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.22% | 53.71% | 90 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
20.5%
Geografia (R)
41.16%
Historia (R)
39%
Język angielski (P)
77.97%
Język angielski (R)
63.88%
Język niemiecki (P)
57.86%
Język niemiecki (R)
48%
Język polski (P)
61.91%
Język polski (R)
40%
Matematyka (P)
53.71%
WOS (R)
40%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.52% | 61 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.67% | 70.57% | 92 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.45% | 65 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 59.75% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 32.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.94% | 54.51% | 100 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.83% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.61% | 51.14% | 100 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.36% | 11 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25.3% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
26.67%
Filozofia (R)
12.67%
Geografia (R)
36.52%
Historia (R)
15%
Język angielski (P)
70.57%
Język angielski (R)
53.45%
Język niemiecki (P)
59.75%
Język niemiecki (R)
32.33%
Język polski (P)
54.51%
Język polski (R)
37.83%
Matematyka (P)
51.14%
Matematyka (R)
14.36%
WOS (R)
25.3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.1% | 21 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28.86% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.8% | 75.18% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.85% | 40 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 55.67% | 18 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 41.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.47% | 52.7% | 79 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.73% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.56% | 45.39% | 79 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.8% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
20%
Geografia (R)
28.1%
Historia (R)
28.86%
Język angielski (P)
75.18%
Język angielski (R)
57.85%
Język niemiecki (P)
55.67%
Język niemiecki (R)
41.6%
Język polski (P)
52.7%
Język polski (R)
54.73%
Matematyka (P)
45.39%
Matematyka (R)
7.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony