Wyniki matur - Technikum nr 2 Gubin
Ocena: 1.11 (41 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 68.5% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.65% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.64% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 60% | 42% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 60% | 26% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76% | 37.28% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92% | 42.2% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48% | 32.88% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
68.5%
Język angielski (R)
51.64%
Język niemiecki (P)
42%
Język polski (P)
37.28%
Matematyka (P)
32.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.81% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.43% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.44% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 60% | 29.2% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 46.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 46.23% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 41.73% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.77% | 41.38% | 26 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
48%
Język angielski (P)
74.81%
Język angielski (R)
67.44%
Język niemiecki (P)
29.2%
Język polski (P)
46.23%
Matematyka (P)
41.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.86% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 60.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 47.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 70% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 70% | 41.8% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 33.9% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70% | 38.4% | 10 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
64.86%
Język angielski (R)
21.5%
Język niemiecki (P)
47.5%
Język polski (P)
41.8%
Matematyka (P)
38.4%
Matematyka (R)
0%
WOS (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 52.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.37% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.39% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.11% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 57.2% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 35.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.5% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.7% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.91% | 43.21% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
18%
Geografia (R)
52.5%
Język angielski (P)
83.37%
Język angielski (R)
59.11%
Język niemiecki (P)
57.2%
Język polski (P)
53.5%
Matematyka (P)
43.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 52% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33.67% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 42.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 72.22% | 35.83% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 38.78% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
52%
Język angielski (R)
33.67%
Język niemiecki (P)
42.5%
Język polski (P)
35.83%
Matematyka (P)
38.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 69.29% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.67% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 41.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 41.36% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 36.36% | 30.09% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
69.29%
Język angielski (R)
46.67%
Język niemiecki (P)
41.6%
Język polski (P)
41.36%
Język polski (R)
45%
Matematyka (P)
30.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony