Wyniki matur - Technikum nr 2 im. Antoniny Mrozowskiej Mława
Ocena: 2.65 (93 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 53.13% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.98% | 78.4% | 57 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 58.61% | 57 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.46% | 37 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.92% | 69.08% | 59 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 70.61% | 59 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.22% | 73.29% | 59 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
53.13%
Geografia (R)
29%
Język angielski (P)
78.4%
Język angielski (R)
49.46%
Język polski (P)
69.08%
Matematyka (P)
73.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.55% | 31 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.09% | 60.65% | 68 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 60.88% | 68 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 25.36% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.07% | 56.04% | 68 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.24% | 68 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 9.77% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.58% | 58.62% | 68 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 11.14% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
19.55%
Język angielski (P)
60.65%
Język angielski (R)
25.36%
Język polski (P)
56.04%
Język polski (R)
9.77%
Matematyka (P)
58.62%
WOS (R)
11.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.33% | 69.3% | 60 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59.05% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 26.04% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.33% | 54.94% | 62 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 80.77% | 60 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 6.15% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95% | 67.28% | 60 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
32.5%
Język angielski (P)
69.3%
Język angielski (R)
26.04%
Język polski (P)
54.94%
Język polski (R)
6.15%
Matematyka (P)
67.28%
Matematyka (R)
11.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.86% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.23% | 64.57% | 53 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 48.17% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.22% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76.92% | 44.28% | 53 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.4% | 52 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 38.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.46% | 48.19% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Chemia (R)
8%
Geografia (R)
30.86%
Język angielski (P)
64.57%
Język angielski (R)
40.22%
Język polski (P)
44.28%
Język polski (R)
38.25%
Matematyka (P)
48.19%
Matematyka (R)
6%
WOS (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.33% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.83% | 30 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.88% | 55.32% | 59 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.04% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.05% | 39.69% | 59 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.1% | 43.36% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
14.33%
Chemia (R)
4.67%
Geografia (R)
22.83%
Historia (R)
20%
Informatyka (R)
6%
Język angielski (P)
55.32%
Język angielski (R)
39.04%
Język polski (P)
39.69%
Język polski (R)
41.4%
Matematyka (P)
43.36%
Matematyka (R)
4%
WOS (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 64.2% | 42.94% | 53 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 79.2% | 41.32% | 53 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.8% | 37.6% | 53 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
3.33%
Geografia (R)
8%
Język angielski (P)
42.94%
Język angielski (R)
20%
Język polski (P)
41.32%
Język polski (R)
35%
Matematyka (P)
37.6%
WOS (R)
25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony