Wyniki matur Technikum nr 2 im. Generała Józefa Hallera Jasło
Ocena: 4.73 (106 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.26% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 71.43% | 47.92% | 36 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.57% | 64.33% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.57% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.11% | 44.11% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.51% | 37 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15.57% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 36.11% | 28.92% | 37 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
17.5%
Geografia (R)
16.26%
Język angielski (P)
47.92%
Język angielski (R)
54.57%
Język polski (P)
44.11%
Język polski (R)
15.57%
Matematyka (P)
28.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.54% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 70.59% | 51.79% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.97% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.17% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 79.41% | 44.18% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.74% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 32.24% | 34 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
21.54%
Język angielski (P)
51.79%
Język angielski (R)
53.17%
Język polski (P)
44.18%
Matematyka (P)
32.24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.58% | 56.08% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.74% | 56.84% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.46% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 74.36% | 41.13% | 39 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.59% | 39 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 1 |
| język włoski | pisemny | podstawowy | 100% | 63% | 1 |
| język włoski | ustny | podstawowy | 100% | 63% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 41.03% | 31.67% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Chemia (R)
5%
Geografia (R)
21%
Język angielski (P)
56.08%
Język angielski (R)
42.46%
Język polski (P)
41.13%
Język polski (R)
17%
Język włoski (P)
63%
Matematyka (P)
31.67%
Matematyka (R)
3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.59% | 56.93% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 55.86% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 27% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 0% | 0% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.21% | 52.37% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.9% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48.28% | 33.33% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
31.75%
Język angielski (P)
56.93%
Język angielski (R)
50%
Język niemiecki (P)
27%
Język polski (P)
52.37%
Język polski (R)
63.33%
Matematyka (P)
33.33%
Matematyka (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 9.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.41% | 50.07% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 60% | 35.8% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 36.67% | 29.6% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
9.6%
Język angielski (P)
50.07%
Język angielski (R)
55%
Język polski (P)
35.8%
Matematyka (P)
29.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 50.57% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 49% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 41.06% | 16 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 37.5% | 25.25% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
35%
Historia (R)
18%
Język angielski (P)
50.57%
Język niemiecki (P)
49%
Język niemiecki (R)
50%
Język polski (P)
41.06%
Język polski (R)
33%
Matematyka (P)
25.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony