Wyniki matur - Technikum nr 2 im. Piastów Śląskich Wołów
Ocena: 3.90 (36 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 37.5% | 35.38% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 62.5% | 37.81% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 43.75% | 31.19% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.75% | 47.63% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 25% | 24.38% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
35.38%
Język polski (P)
31.19%
Matematyka (P)
24.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 55.44% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.89% | 47.67% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.33% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 48.78% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 88.89% | 52.67% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 44.44% | 35.33% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
12.67%
Geografia (R)
21.25%
Język angielski (P)
55.44%
Język angielski (R)
59.33%
Język polski (P)
48.78%
Matematyka (P)
35.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 46.68% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85% | 46.25% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.75% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85% | 46.95% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90% | 43.86% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 30% | 27.86% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
24%
Język angielski (P)
46.68%
Język angielski (R)
60.75%
Język polski (P)
46.95%
Matematyka (P)
27.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 65.67% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 43.17% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 16.67% | 27.5% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
65.67%
Język polski (P)
63%
Matematyka (P)
27.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 49.44% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 27.11% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95% | 50.05% | 20 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 10% | 18.9% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
19.25%
Język angielski (P)
49.44%
Język angielski (R)
27.11%
Język polski (P)
50.05%
Język polski (R)
13%
Matematyka (P)
18.9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 79.17% | 49.75% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.67% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88% | 55.16% | 25 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 24% | 24.56% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
49.75%
Język angielski (R)
38.67%
Język polski (P)
55.16%
Język polski (R)
61.8%
Matematyka (P)
24.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony